a

Binance U.S.’den Bitcoin Çiftleri İçin İşlem Ücreti Hamlesi

Binance US , Bitcoin alım satım ücretlerini sıfıra indirdiğini duyurdu. Promosyon hareketinin, alım satımlar için yüksek ücretler talep etme eğiliminde olan bir sektörde yeni kullanıcıları kripto pazarına çekmeye yardımcı olacağı düşünülüyor.

Binance US, serbest ticaretin dört spot piyasa çiftinde mevcut olduğunu söyledi. Bunlar: BTC/USD, BTC/USDT, BTC/USDC ve BTC/BUSD

Binance US CEO’su Brian Shroder bir blog yazısında şu yorumu yaptı:

“Düşük ücretli ticarette yerleşik bir lider olarak, tüm kullanıcılar için çok sayıda Bitcoin çiftinde spot ticaret ücretlerini ortadan kaldıran ilk ABD kripto borsası olmaktan heyecan duyuyoruz. Bunu, sektörümüzde ücretlere yaklaşım biçiminde devrim yapmak, kriptoya erişilebilirliği artırmak ve ihtiyaç anında pazarımızı ve müşterilerimizi daha iyi desteklemek için bir fırsat olarak görüyoruz. Binance.US, herkesin parasıyla daha fazlasını yapmasını sağlama misyonunu üstleniyor ve bu bizi bu yolculukta bir adım daha yaklaştırıyor.”

Binance US ayrıca kurumsal müşterilere sıfır ücretli ticaret sunacak. Para yatırma ve çekme ücretleri ile birlikte işlem ücretleri de buna dahildir. Binance US, ücretlerinin diğer kripto borsalarından 10 kata kadar daha düşük olduğunu söylüyor.

Binance’in hamlesi, ABD’li rakiplerine de aynısını yapmaları için baskı yapacak. Yıllar önce, çevrimiçi aracılık endüstrisi, ticaret ücretlerinde dibe doğru benzer bir yarıştan geçti ve şimdi kripto da aynı şeyi yapacak gibi görünüyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.