a
NFT

VeChain (VET) Kişisel Saklama Cüzdanının Lansmanını Duyurdu

coinnet
coinnet

VeChain blockchain protokolü, kendi kendine saklama cüzdanının lansmanıyla yeni bir kilometre taşını kutluyor.

VeChain, yeni mobil cüzdanı VeWorld’ün resmi lansmanını bir tweet ile duyurdu ve geliştiricilerinin VeChain’in cüzdan altyapısına yeni bir kalite düzeyi getirme yönündeki büyük çabalarına son verdi.

Yeni başlatılan VeWorld mobile, çeşitli kripto cüzdan yeteneklerine sahip ve ekip mevcut yinelemenin, VeChain ekosisteminin kalitesini ve kullanışlılığını artırmayı hedefleyen daha birçok iyileştirmenin sadece başlangıcı olduğunu iddia ediyor.

VeWorld cüzdanı, büyük bir blockchain standardına karşılık gelen WalletConnect entegrasyonunu içerir.

Ayrıca VIP-180 tokenleri (VeChain’in yerel token standardı), VeWorld’ün ilk yinelemesinde kolayca görülüp yönetilebiliyor ve bu da kullanıcıların varlık gönderip almasına olanak tanıyor.

İlk kez özel token sözleşmeleri ekleme olanağı da tanıtıldı.

Ayarlar menüsüne kullanıcılar için bir ücret delegasyonu da eklendi. VeWorld’ün bir diğer önemli yeniliği, kullanıcıların koleksiyonlarının cüzdandaki bir sekme aracılığıyla herhangi bir zamanda doğrudan görüntülenmesine olanak tanıyan yerel bir NFT görüntüleyicisidir.

VeChain, yakın zamanda başlatılan mobil cüzdan için gelecek büyük güncellemelerin tanıtımını yapıyor ve yükseltmelerin düzenli olarak yayınlanacağını, VeWorld kullanıcı arayüzünde yeni özellikler ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri sunacağını belirtiyor.

VeChain, piyasaya sürülmesinin duyurulduğu bir blog yazısında, teknolojik yol haritasının şirket içi yaratımlar ve diğer popüler blockchainlerden uyarlamalar da dahil olmak üzere, zamanı gelince ortaya çıkacak özelliklerle dolu olduğunu belirtti.

VeChain dapp mağazası entegrasyonu, köklü bir kurum aracılığıyla fiat açma/kapama rampası, DEX işlevleriyle entegrasyon, varlık köprüleme desteği ve işlem geçmişi için karbon ayak izi takibi gibi yaklaşan özelliklerin ana hatlarını çiziyor ve bunların tümü zamanı gelince açıklanacak. .

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.