a

Whalestats’a Göre Balinalar Beş Ethereum Tabanlı Altcoin Biriktiriyor

Kripto para balinalarını izleme platformu olan WhaleStats, yeni veri yayınladı. Platforma göre balinalar be Ethereum tabanlı altcoin biriktiriyor.

Ethereum balinaları, kripto para piyasaları sallanırken yeni altcoinlere yöneldi. Balinalar yeni beş altcoin keşfetti ve onlara yatırım yapmaya başladı.

WhaleStats Verilerine Göre Beş Altcoin Balinalarda Birikiyor

Ethereum’un en zengin sahipleri, ETH ve genel kripto piyasaları sallanırken altcoin yığınlarını biriktirmeye devam ediyor. Balina izleme platformu WhaleStats’tan elde edilen verilere göre, Bored Ape Yacht Club non-fungible token (NFT) topluluğunun üyelerine hava yoluyla bırakılan bir token olan Apecoin (APE), yazının yazıldığı sırada en büyük Ethereum balinaları arasında en çok satın alınan altcoindir, stablecoin’ler ve ETH’nin kendisi hariç.

WhaleStats’a göre, ilk 100 Ethereum balinasının cüzdanlarında ortalama 13 bin 826 APE bulunuyor ve ortalama satın alma tutarı 172 bin 216 dolar değerinde. Ayrıca balinaların dikkatini çeken, sıfır bilgi kanıtlarını kullanarak merkezi olmayan borsalar oluşturmaya izin veren Ethereum tabanlı bir belirteç olan Loopring (LRC). Balina izleme hizmetine göre, ilk 100 listesindeki ortalama Ethereum balinası, 26 bin 669 dolar değerinde ortalama 37 bin 880 LRC token miktarına sahip.

İlgili Haber: Ethereum Balinaları Bu Metaverse Altcoin’e Yatırım Yapıyor

API3 Son Dönemlerde Popüler

Ethereum’un en zengin varlıkları arasında en çok satın alınan altıncı altcoin, geleneksel uygulama programlama arayüzlerini (API’ler) blok zinciri dünyasına bağlamayı amaçlayan API3 projesinin yerel belirteci olan API3’tür.

Listede ayrıca merkezi olmayan akış hizmeti Audius (AUDIO), sosyal token platformu Chiliz (CHZ), merkezi olmayan finans protokolü Yearn Finance (YFI) ve akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM) yer alıyor.

Derin cebe sahip yatırımcılar ortalama 994,008 dolar değerinde 368 ETH satın aldığından, Ethereum diğer tüm kripto varlıklarının üzerindedir. İlk on listedeki diğer iki token, USD Coin (USDC) ve Tether (USDT) stabil paraları arasında yer alıyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.