a
coinnet

XRP Coin Yorum: Majör Altcoin Beklenen Ralliye İmza Atabilecek Mi?

coinnet
coinnet

Kripto endüstrisinde önemli yer edinen Ripple, SEC davasının ardından geçtiğimiz yılın sonlarında rahatlamıştı. Olumlu gelişmelerle fiyat bir anda 0.90 doları geçmişti. Ancak bu sıçrama kısa sürmüş ve yeniden ait olduğu yere 0.50 dolar bölgesine geldi. Uzman ve analistler ise devasa XRP rallisi için iyimserliği koruyor.

XRP Coin yorum; piyasanın demirbaş kripto para birimlerinden biri olan Ripple’in daha fazla potansiyele sahip olduğu biliniyor. Ancak bir türlü beklenen patlamayı yapamadı.

Ripple fiyatı, erken bir boğa koşusu nedeniyle Mart ayında 0,71 doların üzerine son bir rallinin ardından Nisan ayından bu yana 0,50 ile 0,53 dolar arasında işlem yapmaya devam ediyor. Dahası, fiyat ABD’den sonra tekrar 1 dolara ulaşamadı. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple Labs ve yöneticiler Chris Larsen ve Brad Garlinghouse’a karşı suçlamalarda bulundu.

XRP Fiyatı Kopmaya Hazır

XRP fiyatı, 2017’den beri simetrik bir üçgen modelinde hareket ediyor ve Amonyx adlı bir X kullanıcısının trend gönderisine göre yakında bir kırılma bekleniyor. Takipçilerinden hazır olmalarını isteyen analist, “XRP’de uzun zamandır beklenen büyük patlama çok yakında geliyor” iddiasında bulundu.

Benzer grafik kalıpları, XRP’nin üçgeni kırmak için %41’lik bir pompaya ihtiyacı olduğunu söyleyen Egrag Crypto gibi diğer analistler tarafından paylaşılıyor. 2017’de Ripple, üçgenin üzerine başarıyla çıkmak için bir ay içinde benzer bir %41’lik artışa tanık oldu.

XRP, 2017’de %61,150’lik bir ralliye tanık oldu ve analist bu boğa piyasasında %61,390’lık bir tahmin ediyor. Benzer bir kırılma olursa, XRP fiyatını 320 dolara çıkarabilir. 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.