a

EasyFi-PancakeSwap Ortaklığı İle Binance Smart Chain Üzerinde Yeni Bir Program Geliyor!

EasyFi, Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki önde gelen AMM (Otomatik Piyasa Yapıcı) ve yeild farming olan PancakeSwap ile bir işbirliği ve ortaklık yapacağını duyurdu.

EasyFi protokolü, PancakeSwap ile birlikte tüm EASY sahiplerinin ve EasyFi kullanıcılarının, en fazla verim alabileceği yeni bir program oluşturuyor.

2.Katman ile beraber, çok zincirli DeFi ekosistemi ile yeni bir deneyim için tüm CAKE sahipleri EasyFi ekosistemine davet ediliyor.

İşbirliğinin şu faydaları sağlayabilecek;

 • EASY sahipleri için PancakeSwap aracılığıyla, BSC’de EasyFi protokolü ile beraber yeni teşvik seçenekleri oluşturulacak.
 • BSC’deki token swapları sorunsuz hale getirilecek. Böylece, çeşitli farming programları için tokenların hızlı bir şekilde dönüştürülmesine yardımcı olacak.
 • PancakeSwap’daki çeşitli stake programları için EASY ve diğer BEP20 tokenlerını kullanarak daha iyi getiri sağlamak için benzersiz likidite havuzlarının oluşturulabilmesi sağlanacak.
 • PancakeSwap’da yüksek likidite provizyonlarının mevcudiyeti, çeşitli stake etme ve farming programlarında yüksek APR yüzdesine neden olacaktır.
 • EasyFi ekosistemi için yeni fırsatlar ve kredi platformunda teminat piyasalarının büyümesi sağlanacak.

PankeSwap ile yapılması planlanan programlar:

 • Syrup Havuzu, PancakeSwap’daki popüler bir farming modülüdür ve Binance Smart Chain projelerinin tokenlerinin bir kısmını dağıtarak benimsemeye başlamasına olanak tanır.
 • Bu programda kullanıcıların farma başlayabilmesi için PancakeSwap’daki Havuz bağlantısını ziyaret etmeleri gerekir.
 • CAKE sahiplerinin, oylama başladıktan ve sonuçlandırıldıktan kısa bir süre sonra eklenecek olan CAKE-EASY farming kartına tokenlarını yatırmaları ve EASY tokenlarını kazanmaları gerekmektedir.

Programlar için detaylar çok yakın bir zamanda açıklanacak.

EASY-BNB Likidite Havuzu ve LP Token Farming: EASY-BNB LP Token Stake’le – CAKE Farmla

 • EASY Syrup Havuzuna ev sahipliği yapmak için PancakeSwap, kullanıcıların CAKE kazanmak için EASY-BNB LP Tokenlerini paylaşabilecekleri bir EASY token farming bölümü sağlayacaktır. (Çiftlik bağlantı duyurusu yakında yapılacak)
 • Çiftlik ilk 48 saat için 2x ödül ve ardından 1x ödül verecektir.
 • EASY token sahiplerinin, likidite havuzu modülündeki PancakeSwap’te BNB ile likidite eklemesi gerekecektir.Cüzdanda alınan LP tokenlarının daha sonra CAKE tokenları kazanmak için EASY-BNB çiftçilik programına yatırılması gerekmektedir..
 • EASY-BNB Farm bağlantısı yakında buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfada mevcut olacak.

Programlar için detaylar çok yakın bir zamanda açıklanacak.

PancakeSwap’te Oylama

PancakeSwap normlarına göre, farming seçeneğinin BSC’de toplulukla birlikte bir oylama sürecinden geçmesi gerekmektedir..

Oylamaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PancakeSwap, CAKE ve  EasyFi Hakkında

Öncelikli olarak PancakeSwap, anonim geliştiriciler tarafından Smart Chain tabanlı bir DEX’tir(Merkezsiz Borsa).  Kullanıcıların token alışverişi yapmasına, farming yoluyla likidite sağlamasına ve karşılığında gelir elde etmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir finans (DeFi) uygulamasıdır.

CAKE ise bir PancakeSwap tokenıdır. Aynı zamanda Binance Smart Chain üzerinde yer alır. CAKE’nin temel işlevi, PancakeSwap platformuna likidite sağlamak için teşvik etmektir. Kullanıcılar ayrıca CAKE ile NFT koleksiyonları kazanabilir ve stake ederek ödüller kazanabilirler.

Son olarak EasyFi, ölçeklenebilirlik ve birleştirilebilirlik üzerine odaklanan evrensel bir ödünç verme protokolüdür. Dijital varlıkların ve ilgili finansal ürünlerin uçtan-uca ödünç verilmesini ve borçlanmasını kolaylaştırmak için halka açık ağlarda çalışacak açık ve kapsayıcı bir finansal ağ altyapısı olarak tasarlanmıştır. 

Proje gelecek programlarını Telegram kanalından ve Twitter üzerinden duyuracaktır.

Shopify ‘ın CEO’su DeFi Ekosistemi İçin Topluluğa Danıştı

Microsoft, Beyin Dalgalarıyla Kripto Madenciliği Yapılması için Çalışıyor

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.