CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Ethereum Fiyatı 2.000 Doları Geçmeyi Başardı

Ethereum Fiyatı, Ethereum Fiyatı 2.000 Doları Geçmeyi Başardı

Kripto para piyasasında boğa koşusu hız kesmeden devam ediyor. Bitcoin, Ethereum ve birçok altcoin yeni zirve noktaları belirliyor. Bitcoin dün gece 56.000 doları geçerken Ethereum fiyatı 2000 doların üzerine çıktı. Yazının yazıldığı sırada 2005 dolardan işlem görüyor.

Ethereum, son dönemlerde hızlı ve istikrarlı bir yükseliş sergiliyor. 4 Ocak tarihinde 1000 doları geçtiği haberi gündemimize oturmuştu. 19 Ocak’ta ise 1420 dolara ulaşmıştı. Fakat, bu seviyeler Ethereum için zirve noktası değildi. En son 2018 yılında 1420 doları görmüştü. Daha sonra ayı sezonu başladı ve bir yıl içerisinde 80 dolara kadar bir düşüş gerçekleşti. Şimdi ise 2000 dolarlık zirve noktasına oturdu.

2021’in başından beri bakacak olursak değerini 2 kattan daha fazla arttırdı. 2021’e 720 dolardan girdi. Bir ay içerisinde 2018 ATH’sini geçti. Yatırımcılar bu yükseliş hızına bakarak kısa vadede Ethereum fiyatı için 2000 dolar istiyordu. Bitcoin için de 50.000 dolar isteği vardı. Lider kripto para ve altcoinlerin kralı yatırımcılarını üzmedi. Uzun vadede fiyatının daha da artması bekleniyor.

Ethereum 8 Şubat’ta CME vadeli işlemlere giriş yaptı. Bu Ethereum için önemli bir adımdı. Ayrıca NFT alanında da bir patlama yaşadı. Birçok ünlü isim Ethereum satın aldığını duyurdu. Son dönemlerde kurumsal şirketlerin de kripto para birimlerine olan ilgisi fazla. Bitcoin ve Ethereum’a hem yatırım yapılıyor hem de bazı hizmetlerin ödemeleri bu yollarla kabul ediliyor. Şimdiye kadar olan yükselişler bir noktaya kadar tatmin edici görülse de Ethereum fiyatı yönünü yukarıya çevirdi.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi Twitter’dan takip edin! Twitter hesabımıza ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bitcoin 2-3 Yıla Altının Piyasa Değerine Ulaşabilir Mi?

Doğan Şahin

David Marcus “Artık Birçok Banka Bitcoin ve Stablecoin Desteğinin Peşinde”

Yavuz Cem AKYOL

Hollandalılar Kripto Paraya Erişebilecek

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku