CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Elon Musk Twitter Profil Resmini Bitcoin Yaptı

Elon Musk Twitter, Elon Musk Twitter Profil Resmini Bitcoin Yaptı
Elon Musk Twitter

Elon Musk bu sabah, Bitcoin için Fiat para birimleri kadar aptalca diye bir tabirde bulunmuştu. Az önce ise Twitter profil resmini Bitcoin ile ilgili bir görsel yaptı. Şu anda Elon Musk Twitter hesabında Bitcoin ile ilgili bir resim bulunduruyor.

Elon Musk sürekli kripto para birimleri hakkında tweetler atıyor veya canlı konuşmalar yapıyor. Konuşmaları genelde olumlu yönde olduğundan dolayı coinlerin fiyatlarında anlık bir artış oluyor. Özellikle Dogecoin için önemli artışlar gördük. Yalnızca son attığı tweet ile doge balinalarının ellerindekileri satması karşılığında dolar vereceğini söylemişti. Bunun üzerine de fiyat düştü.

Elon Musk Twitter biyografine #Bitcoin yazdığı dönemler de oldu. Yine Bitcoin’in işlem gördüğü fiyatı arttırmayı başarmıştı. Şimdi ise Bitcoin logosu içeren bir profil resmi iliştirdi. Profil resminde bir kız figürü bulunuyor. Gözlerinden de sandığımız üzere lazer çıkıyor. Kıyafetleri de yine Bitcoin logosu içeriyor. Bununla ne ifade etmeye çalıştı henüz tam olarak bilmiyoruz. Fakat neredeyse 24 saat içerisinde Bitcoin için fikir değiştirdi. Bu profil resmiyle de iyi bir şey demeye çalıştığını düşünüyoruz.

Takipte Kalın!

Bizleri Twitter’dan takip etmek için linke tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bitcoin, Y Kuşağı İçin En İyi Yatırım

Yavuz Cem AKYOL

Cred, Operasyonlarının Askıya Alındığını Duyurdu

Yavuz Cem AKYOL

Ripple CTO’su Yatırım Yaptığı 3 Altcoini Söyledi

Sezer

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku