a
NFT

Kripto Balinaları, O Altcoin’de Listeleme Esnasında Birikim Yaptı

coinnet
coinnet

Majör altcoin için önemli bir gelişme yaşandı. Piyasanın önde gelen kripto para borsası Gemini listlemesi geldi. O esnada ise kripto balinaları, altcoin için daha iştahlı birikim sergiledi.

Ünlü bir kripto para borsası olan Gemini, kısa süre önce ABD dışındaki kripto türev platformunda MATIC/GUSD sürekli sözleşmesini listeleme planlarını duyurdu. Bu olay küresel olarak önemli bir ilgi gördü. Bununla birlikte, borsa, ABD, İngiltere ve Avrupa Birliği hariç, küresel olarak kullanıcılara kesintisiz kripto türevlerinin ticaretini kolaylaştırarak girişim kriptografik girişimiyle daha da ilerliyor.

Kripto Balinaları, MATIC’e İlgi Gösteriyor

Kripto ufkunun üzerinde süzünen kayda değer kripto balinaları faaliyeti, küresel olarak takip edildi. Balinaların hareketleri yatırımcıların ilgisini çeken, yükselen MATIC birikimlerini sergiledi. MATIC’in fiyat tablosu olağanüstü kazançlar gösterdi. Gelişen balina birikimleri için ek çıkarımlar doğurdu.

MATIC Balina Aktivitesi: Derinlemesine Rapor

Blok zinciri izleyici Whale Alert tarafından veriler açıklandı. 8 Şubat’ta daha geniş kripto pazarında iki önemli balina birikimi ortaya çıktı. İlk işlem, Coinbase Institutional’dan bilinmeyen bir cüzdana, …cc00’a 9.99 milyon dolar değerinde 11.99 MATIC birikimi sergiledi.

İkinci işlem, bilinmeyen bir cüzdan olan …2aca tarafından Polygon Staking’ten 16.66 milyon dolar değerinde 20 milyon MATIC birikimini gösterdi.

İlginç bir şekilde, Polygon’un fiyatı, bu kripto balinaları birikimlerini yansıtan önemli bir faktör gibi görünüyor. Bu da son zamanlarda önemli bir artışa işaret ediyor. Ayrıca, Gemini’nin MATIC/GUSD sürekli sözleşme listesi bu yukarı yönlü ivmeyi daha da yardımcı olmuş gibi görünüyor.

Özellikle, Gemini’nin envanterine eklenen Polygon sürekli sözleşmesi ile, ABD dışındaki kripto türev platformu artık SOL/GUSD, BTC/GUSD, ETH/GUSD, XRP/GUSD ve diğerlerini kapsayan altı kalıcı sözleşmenin ticaretini kolaylaştırıyor.

MATIC Fiyat Yükseliyor

Polygon fiyatı son 24 saat içinde %3,52’lik bir artış yaptı. Şu anda 0,8282 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, token haftalık ve aylık grafikler sırasıyla %6,45 ve 8,12’lik bir yükselişi aydınlatıyor.

İşlem hacmi ayrıca %10,11’lik bir bahar kaydetti ve 284,23 milyon dolara ulaştı. Tanınmış bir analist olan Michael van de Poppe, MATIC’in daha yüksek zaman dilimi destek seviyelerinde dayanıklılık gösterdiğini belirtti. Token için bir toparlanma yakın görünüyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.