a
coinnet

Kripto Para Borsası Binance, Yeni Listelemeyi Duyurdu

coinnet
coinnet

Piyasanın önde gelen borsası olan Binance, yeni bir altcoin duyurusu yaptı. Haftanın ilk işlem gününde borsa, popüler olan ZKsync para birimini listeledi.

Son günlerde projeye ait olan ZK altcoin hareketli bir performans sergiledi. Kripto para birimi, Binance listelenmesi ile beraber daha çok yatırımcı tarafından ilgi çekebilecek. Kripto borsası, listeleme hakkında detayları paylaştı. Resmi internet sitesi üzerinden gerekli açıklamalar yapıldı. Yatırımcı için alım ve satım işlemleri bugün açıldı.

İşlem hacmine göre en iyi kripto borsası olan Binance, ZKsync’i (ZK) listeliyor. Borsa, proje için bir token dağıtım programı başlatıyor. ZK spot ticaret çiftleri, Binance’in desteklenen kripto para birimleri serisini genişleterek 17 Haziran’da saat 8’de UTC’de yayınlanacak. Liste, Binance’in kullanıcılara gelecek vaat eden blok zinciri platformlarına ve onların belirteçlerine erişim sunma odağını yansıtıyor.

Binance, Yeni Çift İşlemi Açıkladı

İşlem hacmine göre en iyi kripto borsası olan Binance, ZKsync’i (ZK) listeledi. Proje için bir token dağıtım programı başlatıyor. ZK spot ticaret çiftleri, Binance’in desteklenen kripto para birimleri serisini genişleterek 17 Haziran Pazartesi günü borsada işleme açıldı.

Liste, Binance’in kullanıcılara gelecek vaat eden blok zinciri platformlarına ve onların tokenlerine erişim sunma odağını yansıtıyor.

Binance, ZKsync (ZK) tokeni için birkaç yeni ticaret çifti sunuyor. Bunlar ZK/BTC, ZK/USDT, ZK/FDUSD ve ZK/TRY’yi içerir. Kullanıcılar, yakında etkinleştirilecek olan ticarete hazırlık olarak ZK tokenlerini yatırmaya başlayabilirler. ZK’nın para çekme işleri 18 Haziran 2024’ten itibaren geçerli olacak.

Özellikle, Binance, ZK için bir liste ücreti talep etmemeye karar verdi. Bu da kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirdi. Ancak ZK, Binance’den bir “tohum etiketi” ataması taşıyacak. Bu etiket, tokenin yüksek volatilite ve risk yaşayabileceğini gösterir. Binance, kullanıcıların genellikle öngörülemeyen kripto para piyasasında gezinmelerine yardımcı olmak için bu etiketleme sistemini kullanır.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.