a

POPRATER İlklere İmza Atıyor! Hayal Gücünüzün Sınırlarını Zorlayın!

Poprater, daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi bir sosyal medya uygulaması kurarak kullanıcılarına kripto para hizmeti vermeyi planlıyor. Fakat bunun yanında hayal gücünün sınırlarını zorlayan ve alanında ilk olan uygulamalara imza atmayı eksik etmiyor. Sosyal medya ile kripto para sektörünü 2022 yılının Nisan ayında birleştirmeyi amaçlayan proje, “coin yakarak coin üretme” metodunu da uygulamaya geçirecek.

Coin Yakarak Coin Üretmek Nedir?

Bilindiği üzere birçok proje kripto para birimlerinin belirli bir miktarını belirli periyotlar halinde yakmaktadır. Bu işlemin ana mantığı toplam arzdan coin azaltmak ve bu para birimini daha değerli hale getirmektir. Konunun daha iyi anlaşılması için bir de staking işlemlerini ele alalım. Kullanıcılar ellerinde bulundurdukları belirli bir miktar kripto para birimini çalıştırarak belirli ödüller kazanır. Poprater ise bu iki farklı uygulamayı birleştirmeyi amaçlıyor.

Kullanıcılar, projenin yerel kripto para birimi PPRT ile staking yaparak pasif gelir elde edebilirler. Fakat, uzman geliştirme ekibi bu staking işlemlerini nasıl daha hızlı hale getirebiliriz sorusu üzerine bir yola çıktı. Ardından ise coin yakarak coin üretmenin çok daha verimli bir staking modeli oluşturacağı konusunda fikir birliğine varıldı. Fakat bu sistem daha önce hiç denenmedi. Sektöre yeni bir soluk getiren POPRATER, tüm dünyada yankılanacak bir sistem üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

2022 Yılı PPRT Yılı mı Olacak?

Poprater, 2022 Nisan ayı için büyük hazırlıklar yapıyor. Bu tahmini süre içerisinde büyük bir sosyal medya platformu kurulması amaçlanmaktadır. Sizler de şimdiden yerinizi almak için gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. 2022’de herkesin bir Poprater’ı olacak!

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.