a

POPRATER: Sosyal Medyadan Kripto Kazanmayı Düşündünüz mü?

Kripto para piyasası gün geçtikçe yeni sektörler ile iş birliği kurmaya devam ediyor. Daha önce farklı sektörler içerisinde kripto para birimleri ile ödeme yapma, yeni ekosistemler kurma ve bu kapsamda gerçekleşen birçok proje ile karşılaştık. Peki, Poprater ’ı diğerlerinden farklı kılan ne?

Poprater, dünyada ilk ve tek kripto para sosyal medya uygulaması olmayı hedefliyor. Twitter, Instagram gibi pek çok popüler sosyal mecralarla yarışacak olan uygulamada coin kazanma sistemi oluşturulması planlanıyor. Kullanıcılar, Popratee uygulamasında içerik üreterek eğlenirken bir yandan da ürettikleri içeriklerden coin kazanacaklar. 2022’nin Nisan ayında piyasaya kazandırılması hedeflenen proje için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor!

1-15 Temmuz arasında ilk kez borsada sergilenecek olan POPrater token sosyal medya gücünü de arkasına aldığında her platformda yerini alacak gibi görünüyor.

Poprater Neler Yapıyor?

Poprater uygulaması gelişim sürecindeyken kullanıcılarına birçok fırsat sunmaktan geri kalmıyor. PPRT kripto para birimine sahip olan kullanıcılar, stake yaparak günde %1,5 oranında kar elde edebilir. Bu fırsat için son tarih ise 15 Ağustos!

15 Ağustos 2021 tarihinden sonra %1 oranında kar ile yaklaşık dokuz ay boyunca kullanıcıların stake yapmasına imkan tanınacak. Bu süreçte, yalnızca stake geliriniz tam olarak %300’e ulaşabilir!

Toplam Arz ve Paylaşımı

Şu anda toplam PPRT arzı 100 milyar ile sınırlandırılmıştır. Zaman içerisinde 50 – 70 milyarlık kısım yakılacak. Geriye kalan 30 milyar PPRT ise referans sistemi ile çalışacak olan uygulamada kullanıcılara dağıtılması planlanıyor!

Proje, toplam coin havuzunu dört kısma ayırmıştır. Ön satış, referans sistemi ile gelen kullanıcılar, uygulamayı indiren kullanıcılar ve Pop-BURN yani yakma işlemi için ayrılmış kısımlardır. Uygulama piyasaya sürüldüğünde indiren her bir kullanıcı 30 PPRT, referansı sayesinde kaydolan kişi başına da 20 Poprater kazanacak! Kısacası, 2022’de herkesin bir Poprater’ı olacak!

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.