a

POPRATER Satın Almak için Ne Yapmalıyım?

Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi Poprater, TRC-20 altyapısı kullanılarak üretilmiş bir kripto para birimidir. Sektöre getirdiği yeniliklerle kripto pazarının her alana uyum sağlayabilme özelliğini bir kez daha gözler önünde serdiler. Bu yazımızda PPRT kripto para birimini satın almak için ne yapılması gerektiği anlatılacaktır.

1. Kaydolun

PPRT satın almak için ilk yapmanız gereken Poprater resmi web sitesini ziyaret ederek kaydolmaktır.

Kaydolmak için ekranın sağ üst köşesinde yer alan “Kaydol tuşuna tıklayın. Bu aşamanın ardından ad, soyad, telefon numarası, e-mail adresi gibi bilgiler istenmektedir. Üye olmadan önceki son adımda ise e-posta doğrulaması yapmanız gerekiyor. Daha sonra sisteme giriş yapabileceksiniz.

2. “Cüzdanım” Sayfasına Giriş Yapın

Kaydolduktan sonra ekranın sağ üst köşesinde Cüzdanım bölümü yer alacaktır. Tıkladıktan sonra detaylı bir panel sayfası açılır.

Bu cüzdan panelinde bakiyeler detaylı bir şekilde verilmiştir. Toplam bakiye, çekebileceğiniz bakiye, Burn bakiyesi, Burn’den gelen günlük gelirler, referans gelirleriniz gibi farklı başlıklar altında sıralanmıştır. Aynı zamanda sistem sizin için bir Referans Kodu üretmektedir. Bu kodu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Referans kodunuz ile giriş yapanların satın aldığı her PPRT’den %25 oranında token kazanabilirsiniz.

Referans kodu sayesinde elde ettiğiniz gelirleri satmak için borsa hesabına girmenize gerek yok. Poprater resmi web sitesi üzerinden, ekranın sol kısmında yer alan “Sell PPRT” seçeneği ile anında satışını gerçekleştirebilirsiniz.

PPRT satın aldığınızda ilk 45 gün %1,5 oranında kazanç elde edersiniz. 45 günden sonra ise her gün %1 oranında kazanç sağlarsınız. Bu günlük gelirler, 1 Temmuz’dan itibaren çekilebilir olacaktır.

3. Coinbase Paketleri ile Satın Alma

Ekranın sol tarafında bulunan PPRT satın al seçeneğine tıklayın. Burada altyapı olarak Coinbase ödeme altyapısının kullanıldığını göreceksiniz. Bu güvenlik açısından oldukça önemli bir hamledir.

Paketlere tıkladığınızda 30 dolardan 120.000 dolara kadar seçenekler çıkacaktır. Daha fazla bütçe ile paket satın almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Buradan herhangi bir pakete tıkladığınızda otomatik olarak Coinbase sayfasına yönlendirileceksiniz.

4. Manuel Satın Alma

Coinbase paketleri ile satın almak istemiyorsanız, belirlediğiniz tutar ile istediğiniz gibi PPRT satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Buradan “Coinbase ile satın al” seçeneğini tıklatın.

Poprater satın alma ekranının sağ tarafında PPRT satın alabileceğiniz birçok parite gösterilmektedir. Örneğin Ethereum ile satın alacağınızı varsayalım. Karşınıza bir karekod ve ETH adresi çıkacaktır. Bu adrese herhangi bir kripto para borsa hesabından Ethereum göndermelisiniz. Göndereceğiniz Ethereum adresi karekodlu ekranın altında yer alan adet kadardır. Bu nedenle kopyala yapıştır yapmanız tavsiye edilir. İşleminiz tamamlanmadan sayfadan ayrılmamalısınız, yenilememelisiniz. Coinbase sizi yeniden Cüzdanım sayfasına yönlendirecektir.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.