CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

TosDis Easystake – Kod Yazmadan Stake Yapmaya Başlayın

Easystake, TosDis Easystake – Kod Yazmadan Stake Yapmaya Başlayın

ERC veya BSC tokenlerını stakeleyerek getiri kazanmak artık mümkün, Polkadot desteği de gelecek adımlar arasında yerini alacak. TosDis EasyStake, DeFi projeleri oluşturmak ve staking havuzları başlatmak için herhangi bir teknik veya yazılım bilgisi gerektirmeyen kullanıcı dostu bir işleyişe sahiptir. Easystake, ERC ve BSC arasında çoklu kanallar oluşturabilir.

Easystake, TosDis Easystake – Kod Yazmadan Stake Yapmaya Başlayın

DeFi Staking Sorunlarına, TosDis’in Bir Çözümü Var

Merkezi olmayan finans, 2021’in 2020 ve 1. çeyreği boyunca hızlı bir şekilde büyüyor. Yıl boyunca çok sayıda yeni DeFi projesi ortaya çıktı ve halihazırda başarılı olan projelerin bazıları da katlanarak büyüme kayıt etti. Projelerin çoğu, kullanıcıların işlemleri onaylama ve stake etme ödülleri kazanma yetkisini elde etmek için kripto varlıklarının belirli bir değerini bir havuza kilitleyebilecekleri stake tabanlı algoritmalara dayanıyor.

Stake etme ile ilgili hayati bir sorun, kişinin teknik bilgiye sahip olmasını gerektirmesidir. Bu bilgi olmadan, sahip oldukları hisseler üzerinden stake etme ödüllerinin “faiz geliri” kazanması beklenemez.

Proje geliştiricileri, teknik uzmanlık olmadan bir stake havuzu oluşturmayı da hayal edemezler. Bu gereksinim nedeniyle, çok sayıda teknoloji meraklısı olmayan insan, kripto varlıklarını korumaktan ve hatta DeFi ekosistemine katılmaktan çekiniyor. Öte yandan, proje sahipleri, stake etmeyi, uygulanacak zamanlarının ve finansal kaynaklarının çoğunu tüketecek bir şey olarak düşünüyorlar.

TosDis Easystake, Herkesin Kullanabileceği “Kodsuz” Bir DeFi Sürümüdür

Neyse ki, bu sorunu hafifletmek ve herkesin Staking havuzları oluşturmasını veya tokenlerını paylaşmasını sağlamak için yeni çözümler ortaya çıkıyor. Piyasada hem proje geliştiricileri hem de token sahipleri için teknik uzmanlık gereksinimini azaltan birçok Hizmet olarak Staking platformu ortaya çıkmaktadır. TosDis EasyStake, kısa süre önce ardışık düzeninde birden çok zincire sahip ERC ve BSC zincirleri desteğiyle hayata geçti. Bu sayede fikir ve hayal sahipleri platform üzerinden basit işlemler ile kod gerektirmeden staking yapabilecekler.

Herkes 3 Tık İle Mevcut Tüm Stake Hizmetlerine Ulaşabilecek

TosDis Finans ile ilgili en iyi bölüm, tamamen izinsiz bir platform olmasıdır. Bu, normal bir Staking havuzu veya Yeild Farming havuzu oluşturmak için herhangi bir özel yetkiye gerek olmadığı anlamına gelir. Herkes bir havuzu dağıtabilir ve herkes hisseli varlıkları için getiri oluşturmaya başlayabilir. Ayrıca herhangi bir teknik uzmanlığa sahip olmanıza da gerek yoktur. Kripto varlıkları, stake etme ve alım satım hakkında ortak bilgi, herkesin başlamasını sağlamak için yeterince basit ve kolay bir arayüze sahip olacaktır.

Diğer Özellikler

Gizli Maliyet Yok

TosDis Finans’ın ayrıca EasyStake teklifi için herhangi bir gizli maliyeti yoktur. Stake edilmiş varlıklardan getiri elde etmenin bu devrim niteliğindeki yeni yönteminden yararlanmak için hiçbir geliştirme maliyeti ve harcanması gereken kesinlikle başka hiçbir gizli maliyet yoktur.

Çoklu Cüzdan Desteği

Ayrıca kullanmak için EasyStake platformunun geliştiricilerinden herhangi bir özel cüzdana ihtiyaç yoktur. TosDis, kullanıcılarının hayatını önemli ölçüde kolaylaştırmak için birden fazla gözetim dışı cüzdanı destekler. Metamask, Trustwallet, Walletconnect ve Mathswallet içerir. 

Sosyal medya hesaplarımızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

EasyFi-PancakeSwap Ortaklığı İle Binance Smart Chain Üzerinde Yeni Bir Program Geliyor!

Shopify ‘ın CEO’su DeFi Ekosistemi İçin Topluluğa Danıştı

Benzer Yazılar

Size Ödeme Yapan Bahis Platformu

Doğan Şahin

Cocos-BCX Aylık Raporu – Temmuz 2020

Kasım ERTAŞ

[AMA Özeti] Cocos-BCX Küresel Topluluk Katılımcısı Alvin ile Binance Sri Lanka AMA

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku