a

$TRL’de Değer Yaratan 7 Faktör!

Sürdürülebilir token değeri elde etmek, her başarılı kripto projesi için zorunludur. Ana yardımcı program tokenımız $TRL'nin token ekonomisi, talebi yönlendirmek ve arzı sınırlamak için tasarlandı. Bu yazıda, $TRL'nin değerini artıracak 7 temel faktörü açıklayacağız.

Sürdürülebilir token değeri elde etmek, her başarılı kripto projesi için zorunludur. Ana yardımcı program tokenımız $TRL’nin token ekonomisi, talebi yönlendirmek ve arzı sınırlamak için tasarlandı. Bu yazıda, $TRL’nin değerini artıracak 7 temel faktörü açıklayacağız.

$TRL token ön satışının şu anda tüm hızıyla devam ettiğini biliyor muydunuz? Token ön satışına erişmek triall.io‘ya bakabilirsiniz ! Tur yatırımcıları, ETH gas ücretlerini karşılamaya yardımcı olmak için 150 TL’lik bir bonus alacak.

$TRL talebini artıracak temel faktörler şu şekilde sıralanıyor:

Triall Çözümlerinin Piyasaya Sürülmesi: Triall, ekosistemi içinde giderek artan sayıda uygulama, özellik ve API sunacak ve böylece TRL’nin faydasını artıracaktır. Müşterilerimiz, tokenleştirilmiş bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) abonelik modeli kapsamında Triall çözümlerini satın alabilir. Bu çözümler Triall veya bağlı bir üçüncü taraf satıcı tarafından sunulabilir (bkz. ‘ekosistem ağ etkileri’).

Küresel Satış Kanalları: Triall, küresel hedefleri olan bir proje.  AB ve ABD içindeki mevcut ağımızı temel alarak, kademeli olarak dünyanın diğer bölgelerinde (APAC, Afrika) satış kanalları geliştireceğiz.

Ekosistem Ağ Etkileri: Triall, önceden izole edilmiş sistemin ve kullanıcılarının altyapıyla entegre olmasını sağlayan API’ler sunarak (‘rakipleri ortak çalışanlara dönüştürmek’) birlikte çalışabilirliği iki katına çıkarıyor. Bu, girişime katılan kuruluşların iş ağlarından yararlanabileceğimiz sinerjik ağ etkilerine yol açıyor. Bu ağ etkileri, Triall ekosisteminin büyümesini ve TRL talebinin artmasını sağlayacak.

$TRL arzını sınırlayacak temel faktörler şunları içerir:

İki Tokenlı Sistem: Triall çözümlerini kullanmak isteyen müşterilerin, her sözleşme için TRL’lerini T-CRED’e dönüştürmeleri ve ayrıca yazılım abonelikleri için 6 aylık peşin ödeme yapmaları gerekiyor. Böylece TRL, her yeni yazılım aboneliği için dolaşımdaki arzdan etkin bir şekilde kaldırılıyor.

Kilitleme Teşvikleri: Triall, tokenları belirli bir süre kilitleyenlere teşvikler sunuyor. Bunlar, üyelik statüsü kazanabilen müşteriler veya stake ödülleri kazanabilen token sahipleri olabiliyor.

Token Yakma Politikası: T-CRED tekrar TRL’ye dönüştürülürken jetonların % 2,5’i kalıcı olarak yakılıyor. Bu, toplam TRL token arzının zamanla azalmasının beklendiği deflasyonist bir eğilimi teşvik ediyor.

Hakediş Programları: Tüm token tahsis havuzları bir hakediş çizelgesine bağlıdır. İlk piyasa değeri yalnızca 935.312,50 dolar olurken, tüm token havuzlarının tamamen kazanılması (kilidinin açılması) 30 ay sürecek.

Yeni ilaçların topluma girişini hızlandırma görevimizde bizi destekliyor musunuz? Trial.io’da $TRL token ön satışına katılarak #blockchainforhealth girişimimize bugün katılabilirsiniz!

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi Twitter ve Instagram’dan takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.