Norton 360 ile Ethereum Madenciliği Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Norton 360, güvenilirliği ve popülerliği ile ön plana çıkan, lider anti-virüs yazılımı örneklerinden biridir. Bilgisayarların güvenliğinden sorumlu olan Norton 360’ı kripto dünyası ile buluşturacak yeni adımı olan “Ethereum madenciliği”, birkaç hafta içerisinde kullanıma sunulmuş olacak. Şirket, yıllardır süre gelen güvensiz kripto para madenciliğine bir çözüm bulmak amacıyla yenilikçi bir adım attığını bildiriyor. Ayrıca bir anti-virüs yazılımı olan Norton 360 ‘ın kripto para sektörüne kendini adapte etmesi, farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin kripto dünyasına katılması için önemli bir örnek.

Bildiğiniz üzere yakın bir zaman önce başta Bitcoin olmak üzere madencilik gerektiren kripto para birimleri, yüksek enerji tüketmeleri nedeniyle gündeme gelmişti. Bu nedenle Norton 360, öncelikle madencilerin güvenli bir ortamda çalışmasını sağlamayı hedeflerken, ek olarak işlemcilerin boşta kalma sürelerini optimize ederek daha kolay ve doğa dostu kazım yapma imkanı sağlıyor.

Norton 360, Norton 360 ile Ethereum Madenciliği Yapmanın Avantajları Nelerdir?
Norton 360 ile yakın zamanda Ethereum madenciliği yapılabilecek.

Avantajları Nelerdir?

Öncelikli olarak madencilik yapmak isteyenler önlerindeki pek çok güvenlik sorunu hızlıca aşmış olacak. Kullanışlı arayüz ve yenilikçi tasarımlarıyla madenciliğe başlamak artık bir kaç tıklama ile hazır hale gelecek. Bir diğer önemli özellik ise birçok madenci yeni coinleri kazarken, güvenlik özelliklerini devre dışı bırakabileceği yeni bir özelliğe sahip olacak. Ek ve son olarak madenciler coinlerini Norton 360 ile güvenli bir şekilde saklarken aynı zamanda ilk günlerinde onlara yardımcı olacak bir klavuz yazılıma sahip olacaklar.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998