CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

XRP Tekrar İlk 4 Coin Arasında Yerini Aldı

XRP coin, XRP Tekrar İlk 4 Coin Arasında Yerini Aldı

Ripple(XRP)’nin 1 dolar üzerine ulaşması ve BNB’nin 410 dolarlık ATH’si ile beraber altcoinler BTC’ye karşı güç kazanmaya devam ediyor. Bitcoin 60.000 dolar altında işlem görürken bazı altcoinler büyük gelişmeler kayıt etti. Dava süreci sonrasında ilerlediği yolda en başa dönen XRP, tekrar gücünü toparlıyor. Önemli seviyeler ve dava sürecinin son durumu ise şu şekilde;

XRP coin, XRP Tekrar İlk 4 Coin Arasında Yerini Aldı

Ripple İlk 4 İsim Arasında Eski Gücünü Kazanmaya çalışıyor

Ripple, SEC’e karşı açılan davadan olumlu haberlerin gelmesi ile beraber yükselen altcoinler arasında en büyük yol kat eden isimler arasında. XRP, Güney Kore’nin kripto para borası platformu Bithumb üzerinde 1.12 dolar seviyelerine kadar ulaştı. Ulaşılan bu fiyat daha öncesinde 3 dolara kadar çıkmıştı.

XRP coin, XRP Tekrar İlk 4 Coin Arasında Yerini Aldı

Bu hafta içerisinde XRP, birkaç gün üst üste piyasada önemli isimler arasında yerini aldı. 4 Nisan’dan bu yana kabaca% 100 değer kazandı ve bugün erken saatlerde 1,10 doların üzerine çıktı. Doğal olarak, varlığın piyasa değeri de arttı ve XRP şu anda 4. en büyük kripto haline geldi.

Dava Sürecinde Neler Yaşanıyor?

SEC tarafından açılan dava uzun bir süredir taraflar arasında gelen karşılıklı adımlar ile devam ediyordu. Ripple, XRP ‘i coin ‘in çok fazla değer kaybetmesinden dolayı SEC karşı karşı atağa geçmişti. 6 Nisan tarihinde SEC, telekonferans üzerinden Ripple ile bir hukuki süreç yaşadı. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan davada Ripple eski CEO’su Chris Larsen ve şu anki CEO Brad Garlinghouse’u temsil eden James K. Filan SEC tarafından sunulan mektubu da gönderisinde paylaştı. Mektupta davalıların davayı reddetme taleplerine ilişkin iddialarını sunmak için önerilen tarihler üzerinde anlaştıkları yer alıyor.

Son gelişmelere göre ise XRP coin bugünkü duruşmada, SEC’e karşı ilk yasal zaferini elde etmiş durumda. Yargıç Sarah Netburn, Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgelerin üretimini zorunlu kılma talebini kabul etti.

Kripto dünyasına dair sıcak gelişmeler ve güncel haberler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Multichain IDO Platformu Yayında! TosLabs Gururla Sunar…

Binance Coin (BNB), Haftalık Yüzde 40 Artışın Ardından Yeni ATH Belirledi

BitTorent ve Holo (HOT) Hızlı Yükseliş Kaydetti. XRP 1 Doları Geçti.

Benzer Yazılar

Axie Infinity, Haftayı 300 ETH Kazançla Kapattı!

Yavuz Cem AKYOL

Stellar Ağında Avro Stabilcoin’i Başlatıldı

Yavuz Cem AKYOL

Binance Coin(BNB) Kritik Direnci Aştı (BNB/USDT Analizi)

Sezer

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku