CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Multichain IDO Platformu Yayında! TosLabs Gururla Sunar…

Multichain IDO, Multichain IDO Platformu Yayında! TosLabs Gururla Sunar…

TosLabs, BSC ve ERC20 token’ları için başlangıç desteğine sahip Multichain IDO platformudur. Uzun zamandır planlandığı ve çalışmalarının yürütüldüğü üzere TosDis platformunda yayınlanmaya başlayacak. Bu alandaki en önemli hedef, gerçek anlamda çok zincirli bir platform sunarak DeFi alanında lider IDO platformu olmaktır.

TosLabs Nedir?

Toslabs, Tosdis platformunun bağlantı ve tecrübe gibi birçok özelliğinden faydalanarak yeni projeler için inkübatör görevi görecektir. Kullanım yeri ise, potansiyelin yüksek olduğu projeler olacaktır. Platformdaki sermayenin yükseltilmesi için seçici bir tavır sergilenecektir.

TosLabs yalnızca satış için katılan kişilerin yanında bulunan bir platform değildir. Proje sahiplerinin de her türlü çözüm arayışlarında en iyisini bulabilecekleri bir yer olarak görülmektedir. Projelerin TosLabs ile yapabilecekleri; token satışlarıyla sermaye artırımı, katılımcıları beyaz listeye alabilmeleri ve platform üzerinde fiyat artışlarını belirleyebilecek yetkiye sahip olmaları olarak sıralanabilir.

TosLabs IDO Launchpad, merkeziyetsiz projeleri ve sermaye toplanmasını sağlayan multichain ‘i desteklemektedir. İlk etapta ERC20 ve BSC ağını kullanan projeler desteklenecek olsa da ilerleyen dönemlerde Polkadot, Opera ve kullanıcı talebine bağlı olarak başka ağlar entegre edilecektir.

Proje; MetaMask, MathsWallet, TrustWallet ve WalletConnect gibi birden fazla cüzdan desteği sunmaktadır. Bu cüzdanlar seçilirken popüler ve gözetim dışı olmaları tercih edilmiştir. Kullanıcılar platform üzerinden token satın almak istediklerinde yalnızca bir cüzdana bağlı kalmayacaktır. Bunun yerine birden fazla seçenek arasında istediklerini kullanmakta özgür olacaklardır. Eğer ortada bir DeFi projesi varsa IDO katılımcıları cüzdan sorununu düşünmeden istedikleri gibi token satın alabilirler.

TosLabs Katman Sistemi

Resimde de inceleyebileceğiniz gibi TosLabs kendi içerisinde bir katman sistemi oluşturmuştur. Aşağıda belirtilen tüm parametreler gerektiği şekilde ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Kullanıcı isteğine bağlı olarak proje bazında da değişiklik gösterebilirler.

Multichain IDO, Multichain IDO Platformu Yayında! TosLabs Gururla Sunar…

TosDis Ekibi, IDO için Heyecanlı!

Easystake isimli özel bir ürünün piyasaya sunulmasının ardından, 20’den fazla havuzda son 1 ay içerisinde önemli başarılar tespit edildi. Easystake’in istikrarlı bir büyüme sağlaması ile TosLabs için heyecanlar daha da artmıştır. TosDis ekibi, TosLabs’ın piyasa sunulmasından dolayı oldukça mutlu ve gururlu olduklarını ifade etmektedir. Önümüzdeki günlerde Multichain IDO projesi detaylı bir şekilde açıklanacaktır. Kullanıcıların beğenilerini toplamak için gecesini gündüzüne katan ekibi yoğun bir nisan ayı bekliyor. Siz de bu heyecana ortak olmayı ihmal etmeyin!

IDO Başvurusu Yapmak için Aşağıdaki Adımları Takip Edin

Projenizin TosLabs üzerinde listelenmesini istiyorsanız linke tıklayarak web sitesini ziyaret edebilir veya [email protected] adresinden e-mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Çok yakında ilk IDO projesi sizlerle olacak. Gelişmeleri yakından incelemek için bizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 23/11/2020 ~ 30/11/2020

Kasım ERTAŞ

FinTech Luxury ile Buluşuyor: Elitium Kurucusu ve CEO’su Raoul Milhado ile Röportaj

Kasım ERTAŞ

【AMA İncelemesi】 Kurucu ortak Richard Yang: “NFT’den – Çevirmeden Gerçek değere”

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku