CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

BitTorent ve Holo (HOT) Hızlı Yükseliş Kaydetti. XRP 1 Doları Geçti.

BitTorent, BitTorent ve Holo (HOT) Hızlı Yükseliş Kaydetti. XRP 1 Doları Geçti.

Unutulmuş olarak da nitelendirebileceğimiz bir kripto varlığı olan BitTorent, oldukça önemli yükselişler kaydetti. 2021 yılına girişten itibaren güzel bir trend yakalamayı başardı.

Yazının yazıldığı sıralarda son 7 gün içerisinde artışı %144 olarak kaydedilmiş. Gün içerisinde Coin Market Cap sıralamasında ilk 10’a yükselse de yazının yazıldığı sırada %18’lik düşüşüyle tekrardan 22. sıraya geri döndü. Kısa bir süre de olsa ilk 10 içerisinde yer almayı başaran kripto para birimi, 2021 yılının başında 63. sıradaydı.

BitTorent’in piyasa değeri de aynı şekilde artış gösteriyor. 2021 yılının başında 310 milyon dolar olan piyasa değeri, ilk çeyrekte 10.5 milyar doların üzerine çıktı.

Holo (HOT), Yükselişte!

Son zamanların yatırımcısını en çok sevindiren kripto para birimleri arasında yer alan BitTorent, yükselişi sırasında yalnız değildi. Holo (HOT) da onun birlikte hemen hemen yakın bir yükseliş kaydetti. HOT fiyatı son 7 gün içerisinde %70 oranında artış gösterdi. Şimdiye kadarki en yüksek fiyatını ise 0.03157 dolar olarak belirledi.

XRP 1 Doları Geçti!

Yaralı bir kripto para birimi olan XRP, yazının yazıldığı sırada 1 doları geçmeyi başardı. Son 24 saatteki %40’ın üzerindeki artış ile yatırımcıların uzun zamandır beklediği fiyat hedefine yükseldi. SEC ile davasının yanı sıra Asya bölgesinde ilerlemesine devam ettiğinden dolayı güzel haberler peş peşe geldi. Yatırımcıların da güveni tazelenmiş oldu.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Benzer Yazılar

Ethereum fiyat tahmini: ETH yakında düşebilir

Hilal DERİN

Ripple’dan Milyonlarca XRP’lik Hareketlilik: XRP’ye Neler Oluyor?

Sezer

Singapur Borsası Diginex Bitcoin Teminatlı Kredi Vereceğini Açıkladı

Nagehan SARAÇOĞLU

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku