a

Binance CEO’su: ”Kriptonun Değişken Olduğunu Düşünüyorsanız Hisse Senedine Bakın”

Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsaların şu anda kripto kadar değişken olduğunu tweetledi. Ayrıca Coinbase ve Netflix borsalarından sırasıyla -%84 düşüş ve -%72 düşüşten bahseden ekran görüntüleri de ekledi. Ayrıca risk yönetimi hakkında bilgi edinmenin hayati önem taşıdığını da ekledi.

Kripto volatil olduğuna inanıyorsanız hisse senetlerine bakmalısınız. -%84, -72%. Kriptoda durumu daha iyi hale getirdiğinden değil. Ama… uzaklaştırın. Risk yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Borsa şu anda kırmızı gösteriyor. Apple (NASDAQ) %5,18 düşüşle 146.5$ şu anki fiyatına sahip. Microsoft (NASDAQ) 260,55 ABD Doları, -%3,32 ve Google (NASDAQ) 2279,2 ABD Doları -%0,54’ten işlem görüyor. Daha da önemlisi, Amazon (NASDAQ;) %3,2, Tesla (NASDAQ.:) (%-8,25) ve Meta Platformları da düşüş gösteriyor.

Piyasa analistleri, kripto ve borsaların neredeyse doğrudan bir ilişkisi olduğu görüşünde. Küresel borsanın değeri düşerse, kripto piyasası da düşer. Bu, kriptonun mevcut oynaklığının nedeni gibi görünüyor.

Changpeng Zhao, piyasaya saygı duymamız ve dikkatli olmamız gerektiğini söyleyerek piyasa koşulları hakkındaki sorulara yanıt verdi. “Döngüler halinde yukarı ve aşağı gider” dedi. Ayrıca ekledi,

Birçok kişi bana piyasalar hakkında sorular sordu. Piyasaya saygı duyulmalıyız. Ancak aynı zamanda dikkatli davranmalıyız. Piyasa döngüler halinde dalgalanır ve özellikle her zaman mantıklı olmadığı da gerçek.

Ayrıca stablecoin’in piyasadaki birçok yenilikten biri olduğunu söyledi. Stabil paralar, olduklarında sıcaktır. Düşerlerse bir kısır döngü haline gelebilir. Daha sonra tüm yeniliklerin başarılı olamayabileceğini vurguladı.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.