a
coinnet

Haftanın Önemli Gelişmeleri – 27 Mart Pazar

coinnet
coinnet

27 mart pazar hafta kapanışına doğru bitcoin 44,900$ seviyelerinde işlem görüyor. Bu haftaya bitcoin 41.262$ seviyesinde başlamıştı. En çok 40,467$ seviyesine kadar düştü anlık olarak ise haftanın en yüksek seviyelerinde. Bu hafta bitcoinde yükseliş yine geçen haftada olduğu gibi %9-10 düzeyinde yaşandı. İstikrarlı bir yükselen bitcoin tahtası izlediğimizi söyleyebiliriz. Bugün haftalık kapanışta bullish tarafın beklediği ve istediği kapanış seviyesi 45,000$ seviyesinin üzeri, eğer böyle olursa önümüzdeki hafta çok daha sevindirici bir piyasa görürüz.

Hafta bitmeden önce haftanın bitcoin ve diğer kripto paralara etkisi olan haber başlıklarından en önemli olanlarını sizlerle liste halinde paylaşacağım. Her başlığa link de ekleyeceğim, böylelikle merak ettiğiniz, gözden kaçırdığınız haberler varsa tıklayarak okuyabilirsiniz.

27 Mart Pazar Haftanın Başlıkları

27 mart pazar günü için haftanın önemli başlıklarını sıraladığımız listemizi de paylaştık. Yeni haftaya başlamadan önce haberlere en azından göz gezdirmek piyasa koşullarından haberdar olmamıza fayda sağlar.

Telegram kanalımızı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.