a

Eski Lyft Yöneticisi, NFT Pazarı OpenSea’nin Yeni CFO’su Oldu

Araç paylaşımı girişimi Lyft’in eski finans direktörü (CFO) Brian Roberts, OpenSea’ya CFO olarak katıldı. Pazartesi günü Bloomberg’de yapılan habere göre Roberts OpenSea’nin beklentilerinde iyimser olduğu ifade edildi.

TheBlock’un Data Dashboard’una göre en büyük takassız token (NFT) pazarı olan OpenSea, kısa süre önce birkaç potansiyel destekçiden 10 milyar dolarlık yatırım teklifleri aldı.

Daha fazla sermaye artırma olasılığı hakkında yorum yapan Roberts, şirketin fonları faydalı ortaklıklar ve ortak girişimler sürdürmek için kullanabileceğini belirtti. Roberts’a göre, OpenSea’nin artan karlılığı, olası bir halka arzı gündeme getirebilir.

Roberts, Bloomberg’e verdiği demeçte, büyümesi göz önüne alındığında kamu pazarında iyi karşılanacağını söyledi. Platform, dijital koleksiyonlara artan ilginin ardından Ağustos ayında aylık işlem hacminde 1 milyar doları aşan ilk NFT pazarı oldu.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.