a

Verasity (VRA) Nedir? Verasity Ekosistemi Ne Anlama Gelir?

coinnet
coinnet

Çevrimiçi reklam dolandırıcılığı, dijital reklam ağları için önemli bir sorundur. Raporlara göre, dijital reklam sahtekarlığı medya şirketlerine saatte tahmini 4,5 milyon ABD dolarına mal oluyor. Verasity, e-spor ve dijital içerik için oluşturulmuş ve dijital içerik alanındaki tüm paydaşlar için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı taahhüt eden bir protokol ve ürün katmanı blok zinciri platformudur. 

Verasity’nin misyonu çevrimiçi reklam dolandırcılığını ortadan kaldırmak. Şeffaflık, güvenlik ve güven sunmaktır.

Verasity Nedir?

Verasity, dünyanın dört bir yanındaki önemli yayıncılara benzersiz Ödüllü Oyuncu Teknolojisi sağlayan bir video platformudur. Patentli Video Ödülleri Oynatıcı sistemi, oyuncunun hesabında VRA ödülleri, para kazanma ve sadakat planları sağlar. Verasity’nin oyuncu teknolojisi, aylık 110 milyar görüntüleme ile yaklaşık 2 milyon yayıncının kullanımına açık. Bu, yayıncı sitelerine katılımı ve gelirleri geri artırır. Dikkate dayalı model, platformun izleyicileri, yayıncıları ve reklamverenleri arasında gelişen bir VRA tokeni ekonomisi sağlar.

Verasity’yi Kim Kurdu?

Verasity, 2018 yılında John Rankin, Adam Simmons, Chris Gale ve David Rowe tarafından kuruldu.

Verasity (VRA)

Verasity, patentli Proof of View (PoV) teknolojisini kullanarak reklamda şeffaflık sağlayan bir reklam teknolojisi sağlayıcısıdır. Verasity, reklam yığını, VeraViews sağlamak, reklam sahtekarlığını ortadan kaldırmaktır. Dijital reklamcılığa özgünlük ve hesap verebilirlik sağlamak için önde gelen İçerik Dağıtım Ağlarıyla entegre olur.

Verasity Nasıl Çalışır?

Verasity’nin ana blok zinciri tabanlı teknoloji özelliği, Proof of View’dir (PoV). Proof of View, gelişmiş bot algılamayı dağıtılmış bir defter arka ucuyla birleştiren, işlemler sırasında geçerlilik ve raporlama ve denetimde şeffaflık sağlayan patentli bir teknoloji modülüdür.

Dijital işlemler, botları tanımlamak için analiz edilebilen cihazlar arasında yüzlerce parametre geçer (bot işlemleri, reklamdaki sahtekarlığın çoğunu oluşturur). Geçerli işlem ayrıntılarını açık bir defterde saklamak, anlaşmaların sorunsuz bir şekilde tamamlanabileceğini ve tüm taraflarca güvenilebileceğini garanti eder. Ödeme koşullarını azaltır ve reklam harcamalarını daha da ileri gider.

Verasity Neden Benzersizdir?

Verasity’nin çözümlerini sunduğu reklam teknolojisi endüstrisinde, başka hiçbir proje reklam kampanyası verilerini depolamak için dağıtılmış bir defter arka ucu kullanmaz. Bunu yaparak, Verasity reklamlardan dolandırıcılığı kaldırmaya ve tüm sektörü hem yayıncılar hem de markalar için daha şeffaf hale getirmeye çalışıyor.

Benzersiz Proof of View modülü, başlatma aşamasında bir ön tarama süreciyle birlikte kullanıcı davranışını değerlendirmek için yüzlerce metrik kullanır. Bu, AI-sıralanmış kapsamlı istatistiksel veriler üretir. Proof of View, bugün NFT pazarında bazı sahtekarlığı önlemek için NFT’lere de uygulanabilir.

Verasity Ekosistemi Nedir?

  • VeraViews+Proof of View — video içeriğinde reklam dolandırcılığını önlemek için kurumsal düzeyde bir reklam teknolojisi yığını ve patentli dolandırıcılıkla mücadele çözümüdür.
  • VeraEsports — uluslararası yayıncılar için PoV ve VeraViews teknolojisini kanıtlayan ve paketleyen Esports içeriği için lider bir destinasyondur.
  • VeraPlayer — reklam ortaklarımızı kullanarak reklam gelirini optimize etmek için oluşturulmuştur. Benzersiz VeraViews reklam yığınına sahip tescilli bir video oynatıcı. VeraPlayer şu anda VeraEsports’ta konuşlandırılmıştır ve Brightcove Marketplace aracılığıyla kullanılabilir.
  • VeraWallet — VRA tokenlerini depolamak için bir saklama cüzdanı. VeraWallet, ödüllü jetonları saklar ve hem kripto hem de kripto olmayan ödeme seçenekleri sunan bir ödeme sistemidir;
  • VeraVerse (geliştirilmekte olan NFT Marketplace) — sanat, oyun içi öğeler ve metaverse koleksiyonları için eksiksiz bir NFT ekosistemi;
  • İzle ve Kazan — kullanıcılara video içeriğini izlemek için token teşvikleri sunan bir ödül sistemi. Watch & Earn, yayıncının video oynatıcısına bir SDK entegrasyonu aracılığıyla kullanıcıları VRA tokeni ile ödüllendirir.

VRA Tokeni Nedir?

Verasity (VRA) tokeni, küresel espor, oyun, NFT’ler ve video ekonomisinde değer alışverişi ve aktarmak için özel olarak oluşturulmuş bir dijital para birimidir. VRA şu anda 300 binden fazla VeraWallet kullanıcısı tarafından tutuluyor. Dünya çapında 24’ten fazla borsada listeleniyor. Bunun dışında, VRA tokenleri Verasity’nin VRA staking programının bir parçası olarak stake edilebilir. VRA ağı tarafından sunulan etkinliklere katılmak için ödül olarak kullanılabilir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.