a

Zero Hash, D Serisi Turunda 105 Milyon Dolar Topladı

Kripto hizmetleri girişimi Zero Hash Çarşamba günü yaptığı açıklamada, D serisi bağış toplama turunda 105 milyon dolar topladığını duyurdu.

Haber , şirketin  Point72, NYCA Partners ve DriveWealth’ten 35 milyon dolar toplayan C serisinin yanı sıra Mercury kurucusu Immad Akhund ve Deserve kurucusu Kalpesh Kapadia’yı da içeren bir grup melek yatırımcısından sadece üç ay sonra geldi.

Ayrıca önceki turlarda Bain Capital tarafından da desteklendi. Steve Cohen’in Point72’si son tura katıldı. Interactive Brokers’ın CEO’su Milan Galik, zamla ilgili bir SEC dosyasında yer aldı, ancak firma katılımı hakkında yorum yapmaktan kaçındı. 

Zero Hash, üçüncü taraf perakende brokerlerine ve fintech firmalarına teknoloji sunar. Şirket şu anda en büyük neobankalardan bazılarına (MoneyLion ve Wirex dahil), en hızlı büyüyen ödeme işlemcilerine (Moonpay, Ramp ve Transak dahil) ve önde gelen perakende brokerlerine (Tastyworks, TradeZero ve TradeStation dahil) güç veriyor.

Bir basın açıklamasında Zero Hash, uyumluluk, pazarlama, ürün ve mühendislik ekiplerini genişletmeye devam etmek için turun gelirlerini kullanacağını söyledi. Ayrıca, Katman 2 protokolleri için desteği artıracağını ve desteklediği varlık sayısını iki katına çıkaracağını ve yıl sonuna kadar seksenin üzerine çıkacağını söyledi.

Para ayrıca “stratejik satın almalara fırsatçı bir şekilde bakmak” için de kullanılacak. Firma değerlemeyi paylaşmayı reddetti.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.