a

Lider Kripto Para Borsası Binance ‘e Nasıl Üye Olunur?

coinnet
coinnet

Kripto para borsaları arasında tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter borsanın güvenliğidir. Sektörde uzun yıllar herhangi bir mağduriyet yaşatmadan faaliyet gösteren kripto borsaları, güvenli oldukları kadar saldırılardan ve yoğunluktan hasar almazlar. Bu nedenle sektöre yeni adım atacak kripto para yatırımcılarının doğru kripto para borsalarını tercih etmesi, yapılacak ilk ve en önemli yatırımdır. Yazının devamında “lider kripto para borsası Binance ‘e nasıl üye olunur?” Sorusunu detaylarıyla cevaplayacağız…

Binance Üyelik Oluşturma

Binance ‘e Nasıl Üye Olunur?
 • Yukarıda ki arayüze ulaştıktan sonra e-posta veya mobil sekmesine tıklayıp gerekli bilgileri doldurarak ilk adımı tamamlayabilirsiniz.
 • Sonrasında hesap doğrulama için e-postanıza veya telefonunuza gelen onay kodunu girmelisiniz.
 • Gelen onay kodunu girdikten sonra Binance kripto para borsasında hesabınızı oluşturmuş olursunuz.
 • Hesap oluşturduktan sonra buraya tıklayarak(Mobil) Binance uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.
 • Bilgisayarlar üzerinden devam edecek kullanıcılar buraya tıklayarak resmi Binance web sitesine ulaşabilirler.
 • Yukarıdaki ara yüz alım ve satım işlemlerini gerçekleştireceğiniz Binance Kripto Para Borsası ara yüzüdür. Sağ yukarıda ki kırmızı bölgeden giriş yapabilirsiniz.
 • Başarılı şekilde giriş yapmanız ardından Binance kripto marketine ulaşmış olursunuz. Yazının devamında hesap doğrulama ve cüzdan oluşturma adımlarını göreceğiz.
 • Son ve en önemli olarak giriş yaptığınız Binance Kripto Para Borasası sitesinde, her zaman site adresinin yanında bulunan “https” ve “yeşil anahtar” güvenliğini kontrol edin!

Binance Cüzdanına Para Yatırma

Yukarıdaki adımları tamamlayıp güvenliğini kontrol ettikten sonra aşağıdaki arayüzle işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Binance Cüzdanına Para Yatırma
 • Yukarıda ve sağ tarafta bulunan üç farklı seçenek, cüzdanınıza kripto para aktarmak için uygulayabileceğiniz 3 farklı yöntemdir.
“Alım satım yapmak için kripto para yatırın” Sekmesinden, yukarıda ki 2 numaralı bölgede bulunan cüzdan adresine kripto para gönderebilirsiniz. Ancak sol taraftaki 1 numaralı bölgede bulunan koşullar yerine getirdikten sonra yatırma işlemleri tamamlanmaktadır.

Kredi Kartı ile Kripto Para Alın

“Kredi kartı ile kripto para alın” sekmesi
 • En sık kullanılan “Kredi kartı ile kripto para alın” seçeneğine tıklarsanız, öncelikli olarak “Kişisel doğrulma” sayfasını doldurmanız gerektirmektedir.
 • Bütün kripto para borsaları kayıt aşamasından sonra cüzdan sahibi olmanız için sizden kimlik bilgilerinizi ister.
 • Bunun nedeni kripto cüzdanlarının daha izlenebilir ve güvenli olması adınadır.

Son olarak; yukarıdaki temel, orta düzey ve gelişmiş seçenekleri altında bulunan limitler kimlik doğrulama işlemlerini yapmanız ardından açılmaktadır. Temel doğrulamada 300 dolarlık kripto para transfer işlemi gerçekleştirebilirken, sonraki kademelerde limitler ve miktarlar değişmektedir.

Yukarıdaki doğrulama aşamasını tamamladıktan sonra kredi kartınızı bilgilerinizi girerek kripto para satın alabilirsiniz. Binance cüzdanınıza başka kripto para borsalarından para yollamak için cüzdan adresinize kripto para yollayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.