a
coinnet
coinnet

TokenFi, varlıkların tokenizasyonunu ve kodlama yapmadan kripto tokenlerinin oluşturulmasını basitleştiren bir platformdur. ERC20 ve BEP20 token lansmanı için hepsi bir arada bir çözüm, NFT’ler için üretken yapay zeka, önemli piyasa oyuncularıyla doğrudan bağlantılar ve gerçek dünya varlıklarını tokenize etmek için bir modül sunar.

Floki’nin son girişimi TokenFi’nin 27 Ekim’de piyasaya sürüldü. Hem meraklıların hem de yatırımcıların dikkatini çekti. Floki’nin yerel tokeni TOKEN, Ethereum (ETH) ve Binance Smart Chain (BSC) için Uniswap ve PancakeSwap’ta işlem yapmak için artık mevcut.

Floki Topluluk Teklifi İle Ortaya Çıkan Proje

Floki topluluğu, staking faaliyetlerini ödüllendirmek için tasarlanmış yeni bir token sunma önerisini onayladığında, 24 Ekim’de önemli bir gelişme ortaya çıktı. Topluluğun %98,51’i bu stratejik hareketi onayladı.

Bir Floki ekip üyesi B, BSC News’e verdiği demeçte, “Floki’nin her zaman kriptoyu kitleler için erişilebilir hale getirme misyonu olmuştur. Bunun gibi bir platform, ortalama Joe’ya bir servet harcamak veya bir kod satırına dokunmak zorunda kalmadan varlıklarını tokenize etmek için bir platform vererek bu misyonu hızlandırmamıza yardımcı olur” dedi.

Son teklifin ardından Floki, yaklaşık 100 milyon dolarlık etkileyici bir artışla piyasa değerinde önemli bir artış gördü. 344 milyon doları aşan önemli fiyat artışı, hafta boyunca değerde %40’lık bir artışa ulaştı. TokenFi’nin ortaya çıkışı, benzeri görülmemiş piyasa hareketleri ve Floki’ye olan ilginin artışı arasında geniş bir merak uyandırdı.

TokenFi Nedir?

TokenFi, kullanıcıları kodlama uzmanlığı olmadan kripto para birimlerini zahmetsizce başlatmaları için güçlendirmek için bir platform olarak ortaya çıktı. Floki topluluğundan sorunsuz bir şekilde bağış toplama vaadi ve gelişmiş likidite için borsalar ve piyasa yapıcılarla bağlantı kurma potansiyeli ile TokenFi, Floki ekosistemi için ileriye doğru bir sıçramayı temsil ediyor.

  1. Token Detayları ve Operasyonel Modaliteler
  2. Token Arzı ve Dağıtımı

TokenFi’nin tokenomikleri, stratejik olarak Ethereum ve BNB Zincirinde her biri 5 milyara bölünmüş 10 milyar TOKEN ihracı etrafında dönüyor. Uniswap ve PancakeSwap’ta erken ticareti kolaylaştırmak için toplam arzın %10’u mevcuttur.

BSC ve Ethereum’da LP ile eşleştirilmiş arzın %5’i’lik eşit bir dağılımla, her iki zincir için de ilk dolaşımdaki piyasa değeri 25.000 $ olarak belirlendi. Bu, dört yıllık kademeli bir serbest bırakma döneminde 50.000 $’ lık birleşik ilk dolaşımdaki piyasa değeri ve 500.000 $’ lık bir başlangıç tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ile sonuçlandı.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.