a

Nisan Ayında 17 Kripto Projesinde 1 Milyar Doların Üzerinde Kilit Açılışı Var

coinnet
coinnet

Bir dijital varlık toplama platformu olan TokenUnlocks’un kilit açma programını paylaştı. Platform, Nisan ayında kripto projelerinin kilit açılışına dikkat çekti. 

Bireysel token kilit açma değerlerinin 10 milyon dolardan fazla olduğu 17 kripto para birimi gözüküyor. Platformun web sitesindeki verilere göre, “büyük değer” kilitlerinin toplamı 1,38 milyar doları aşacak.

Nisan’da Kripto Varlıklarda Devasa Kilit Açılışı

Token kilidini açmanın tablolaştırılmış bir programı, 1 Nisan’da başlayacak. 30 Nisan’a kadar ay boyunca devam edecek. Ancak, ayın tüm günleri kilit açma etkinliklerini kaydetmezken, bazı günlerde birden fazla kilit açma olacak.

Tanınmış bir kripto gazetecisi olan Colin Wu tarafından, Nisan ayında “büyük değerli” kilit açmaları için planlanan 17 kripto tokenini paylaştı; DYDX, ZETA, SUI, GAL, APT, CYBER ve STRK’yı içeriyor. Kilit açmalarının Nisan ayının ilk yarısında gerçekleşmesi planlanıyor. 16-30 Nisan tarihleri arasında ARB, APE, AXS, IMX, PIXEL, ID, YGG, AGIX, OP ve PRIME kilit açma programlarını yürütecek.

Token Unlocks platformundan elde edilen verilere göre, APT değere göre en yüksek token unlock’ı kaydedecek. Aptos blok zinciri projesi, 12 Nisan 2024’te 409,89 milyon dolar değerinde 24,84 milyon APT token kilidini açacak. Bu, kripto para ekosistemindeki APT toplam arzının %6,25’ini temsil edecektir.

APT, “büyük değer” değerlendirmesinde en yüksek rakamı kaydederken, DYDX listelenen belirteçler arasında arz oranı sıralamasında başı çekecek. 113,33 milyon dolar değerinde 33,33 milyon DYDX jetonunun kilidini açarak, merkezi olmayan borsa (DEX) yerel jetonu, toplam arzının %11,35’ini kripto pazarına serbest bırakacak.

DYDX, ZetaChain’in yardımcı programı ZETA ile birlikte Nisan ayında belirteç kilit açma programını başlatacak. 30 Nisan’da, Prime Worldwide’ın resmi dijital para birimi olan PRIME, toplam arzının %4,44’ünü temsil eden 36,23 milyon dolar değerinde 1,66 milyon tokenin kilidini açarak Nisan ayı için “büyük değer” kilidini tamamlayacak.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.