a

Bitcoin Cash Analiz: BCH Fiyatı Çift Haneli Yükseliş Gösterdi

coinnet
coinnet

Bitcoin Cash (BCH), yatırımcılar düşüşleri satın almak için hızla hareket etti. Bitcoin Cash analiz; yıllık en yüksek seviyesi olan 530 dolar olarak hedefliyor.

Kripto para piyasasında ve özellikle Bitcoin (BTC) fiyatındaki toparlanma, birçok yatırımcının yarılanma öncesi bir geri çekilme umutlarını noktaladı gibi duruyor. BTC, 60.500 dolarlık destekten geri döndükten sonra, Bitcoin Cash (BCH) fiyatı da büyük bir ivme kazandı. 

Bitcoin Cash analiz, piyasa değeri %12’den 8,3 milyar dolara yükselirken işlem hacminde şaşırtıcı bir %60’lık artışla 814 milyon dolara sahip oldu. BCH, diğer kriptolar arasında 17. sırada yer alıyor.

Bitcoin Cash Analiz: Fiyat, Düşen Kama Kopuşunu Besliyor

Bitcoin Cash, daha büyük bir ralli için kendini hazırlıyor. Bu da kripto parayı 530 dolarda yeni yılın en yüksek seviyelerine çıkardı. Bununla birlikte, yükseliş teorisi, yatırımcıların erken karları cebe indirdiği için Mart ayının başında geçici bir dalış yaptı.

BCH, dört saatlik grafikte gösterildiği gibi bir mum fitilinin 340 dolara çıkmasına rağmen, bu geçici dalıştan 350 dolardan kurtulma buldu.

Piyasadaki olumlu duyarlılık nedeniyle ve Bitcoin’in 73.000 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesiyle desteklenen Bitcoin Cash agresif bir şekilde geri döndü. 

Kripto fiyatlarının düşüşlerin ardından çok daha güçlü toparlandığı piyasadaki son davranışla desteklenen yatırımcılar, düşüşleri satın almakta hızlı davrandılar 

BCH Teknik Göstergeler

Son birkaç hafta içinde düşen bir kama modelinin oluşumu, Bitcoin Cash’in yükselişte bir geleceği olduğunu ve 530 dolarda en yüksek seviyelere doğru hareket etmeye devam edebileceğini ima ediyor.

  • Hareketli Ortalama Yakınsama Sapmasındaki (MACD) bir satın alma sinyali, alıcıların üstünlük sahibi olduğunu ve özellikle BCH’nin birkaç ay içinde 1000 dolarlık psikolojik direnç seviyesini çevirme olasılığı ile düşüşü satın alma fırsatlarının hala uygulanabilir olduğunu gösteriyor.
  • Golden Cross modeli, 50 günlük EMA’nın (grafikte mavi ve kırmızı çizgiler) üzerine çıkan 20 günlük Üstel Hareketli Ortalama ile doğrulanırsa, yükseliş teorisi daha fazla büyümeyi desteklemek için vurgulanacaktır.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.