a

En Büyük Ethereum Balinası, 200 Milyon Dolarlık Varlık Topladı

coinnet
coinnet

Büyük bir Ethereum balinası, devasa alım gerçekleştirdi. Balina Şubat ayının başından beri birikim yaptı. 1 Şubat’tan bu yana 182 milyon dolar değerinde 71.332 ETH aldı. 

Birikim, kripto para piyasasında bir boğa rallisi sırasında gerçekleşti. ETH ilk satın alımdan bu yana yaklaşık %25 arttı.

Ethereum Balinası, Yüklü Alım Yaptı

15 Şubat’ta Ethereum balinası, devasa Binance ve Bybit’ten 5,07 milyon dolar değerinde 1.831 ETH aldı. Veriler, 20 dakika süren para çekme işlemlerinden üç saatten kısa bir süre sonra SpotOnChain Platformu paylaştı.

Toplamda, balina sadece Şubat ayında Binance, Bybit, Bitfinex ve OKX’ten 71.332 ETH biriktirdi. Özellikle, onchain verileri, ETH başına ortalama 2.557 dolarlık bir fiyat ve 182 milyon dolara mal olduğunu gösteriyor.

SpotOnChain şu anda yaklaşık 214 milyon dolar değerinde olan 76.369 ETH’lik bir mülkiyet tanımlıyor. Bu miktar, getiri yaratma ve likidite madenciliği için üç borç verme platformu arasında dağıtılır: Spark, Maker (MKR) ve Compound (COMP).

Balina Birikiminin Ortasında Ethereum (ETH) Analizi

Ethereum balinası en büyük birikimlerden birini gerçekleştirdi. Bu arada Ethereum, 1 Şubat’tan bu yana %22,63 artış yaşadı. 15 Şubat itibarıyla 2.800 doların biraz üzerinde işlem gördü.

Özellikle, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 77.64’lük bir ‘aşırı alım’ seviyesine ulaştı. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi için trend tersine çevirme sinyali olmadığı sürece yükseliş işaretidir.

Özetle, ETH’nin şu anda 335.56 milyar dolarlık piyasa sermayesi var. Devasa Ethereum balinası son etkinliği, önde gelen blok zinciri için iyimser bir tahmine işaret ediyor

Bununla birlikte, yatırımcılar olası oynaklığın ve piyasanın doğal belirsizliklerinin farkında olmalıdır. Kripto para birimleri, büyük balina hareketleri bazen bir gösterge olarak hareket ettiği pozitif fiyat performansı için talebe güvenir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.