a
NFT

Ethereum Balinaları Üç Altcoin’in Peşine Düştü

Balina takip platformu WhaleStats, Ethereum balinaları ile ilgili olarak yeni veriler paylaştı. Buna göre balinalar yeni metaverse tabanlı üç altcoin biriktirmeye başladı.

coinnet
coinnet

Balina hareketlerini takip eden WhaleStats, Ethereum balinaları ile ilgili yeni biriktirme raporladı. Platform tarafından paylaşılan bilgiye göre, balinalar üç metaverse altcoine yükleniyor.

Üç Metaverse Altcoin Balinaların Gündeminde

Cüzdan değeri olarak büyük hacme sahip olan ETH balinaları, kripto pazarları iyileşme belirtileri gösterdiğinden üç metaverse altcoine yükleniyor. Blockchain takipçisi WhaleStats’a göre, stabilcoinler ve ETH dışında, kazan-kazan blockchain oyun platformu Gala (GALA), Ethereum cüzdanları için hedef konumunda yer aldı. Büyük Ethereum balinaları, bu hafta sonu 24 saatlik bir süre içinde ortalama 3 bin 287 dolar değerindeki GALA jetonu satın aldı.

Ethereum balinaları, Axie Infinity (AXS) ekosisteminde ödül kazanmak için kullanılan Smooth Love Potion (SLP) da balinaların hedefleri arasında yer aldı. Büyük oyuncular bin 879 dolar değerindeki SLP’den de ciddi derecede satın aldı.

İlgili Haber: Ethereum Balinaları Bu Metaverse Altcoin’e Yatırım Yapıyor

SAND Gözde Olmaya Devam Ediyor

Ek olarak, balinalar ayrıca oyna-kazan metaverse oyunu The Sandbox (SAND) için ortalama 130 $ değerinde yerel jeton satın aldı. Sandbox son zamanlarda ABD kripto borsası devi Coinbase tarafından listelenme duyurusu üzerine toplanıyor.

En iyi 100 Ethereum cüzdanı, kripto varlıkları ödünç almak ve ödünç vermek için merkezi olmayan bir finans platformu olan Compound (COMP) için ortalama 645 dolar değerinde yerel token ve kripto para birimleri için bir servet yönetimi platformu olan SwissBorg için yerel token olan 107 dolar değerinde CHSB satın aldı.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.