a
coinnet

Donald Trump’ın Cüzdanından Milyon Dolarlık Ethereum Transferi!

coinnet
coinnet

Arkham Intelligence’ın 27 Aralık tarihli raporuna göre, eski ABD Başkanı Donald Trump ‘a ait olduğuna inanılan bir Ethereum (ETH) cüzdanı, son zamanlarda fungible olmayan token satışlarından elde ettiği milyonlarca kripto parayı kripto borsasına transfer etti.

Arkham, Trump’ın cüzdanının üç hafta önce Coinbase’e Ethereum varlıkları göndermeye başladığını ve 2,4 milyon dolar değerinde 1.075 Ethereum ‘u borsaya aktardığını belirtti. Ayrıca, Trump ‘ın cüzdanının daha önce zirvede 4 milyon doları bulundurduğunu da ifade etti.

Canlı Arkham verileri, Trump ‘ın şu anda 1,39 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) ‘a sahip olduğunu gösteriyor. Bunun yanı sıra, 644.000 dolar MATIC ve toplamda 2,22 milyon dolar değerinde küçük miktarlarda diğer kripto para tokenlarına sahip olduğu belirtiliyor. Arkham’ın verileri ayrıca cüzdanın Aralık ayından önce herhangi bir borsaya transfer başlatmadığını ortaya koyuyor.

Ethereum Transferi

Fonların muhtemelen NFT satışlarından kaynaklandığı düşünülüyor. Arkham Intelligence’ın ortaya koyduğu bulgulara göre, Ethereum transferi bahsi geçen kripto cüzdanının Trump’a ait olduğuna inanılıyor. Arkham, Ağustos ayında yayınladığı bir mali beyana dayanarak cüzdanın Trump’a ait olduğunu iddia etmişti. Aynı dönemde Forbes India da Trump ‘ın mali beyanını rapor etmişti. Cüzdanın bakiyesinin en azından kısmen Trump ‘ın NFT satışlarından kaynaklandığı düşünülüyor.

Trump temalı NFT’lerin satışını gerçekleştiren NFT International LLC, Trump’ın konuyla doğrudan ilişkisi olmadığını iddia ediyor. Ancak şirket, Trump ‘ın NFT’lerin tanıtımında aktif rol aldığını ve koleksiyon ürünlerini satın alanlar için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaptığını belirtiyor. Bu doğrultuda NFT satışlarından telif ücreti ve gelir elde ettiği görülüyor.

Şirket şu ana dek üç seriyi piyasaya sürdü. Son NFT serisi, Trump ‘ın yakın zamanda tutuklanmasına odaklanarak yüksek miktarlı alımlarla birlikte Trump’ın takım elbisesinin parçalarını içeren fiziksel bir kart sunuyordu.

Donald Trump ‘a ait olduğuna inanılan Ethereum cüzdanıyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak için bizi takip edin.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.