a
coinnet

Etherscan, Gelişmiş Ethereum Blockchain Keşfi İçin Gelişmiş Filtre Başlattı

coinnet
coinnet

2 Haziran 2023’te Ethereum blok zinciri gezgini ve içgörüler web portalı Etherscan, kullanıcıların işlem aramalarını filtrelerle hassaslaştırmasına olanak tanıyan yeni bir özellik yayınladı. Onchain dedektifleri, araştırmacılar ve müfettişler artık çeşitli yeni filtreler kullanarak sonuçları tek bir görünümde daraltabilirler.

Etherscan, Gelişmiş Filtreleme Aracını Tanıttı

Kullanıcılar, Etherscan’in yeni filtre güncellemesinin yayınlanmasıyla artık Ethereum blockchain ekosistemini ve etkinliğini farklı bir şekilde keşfedebilir . “Gelişmiş Filtre” olarak bilinen yeni sürüm, kullanıcıların belirli kriterleri kullanarak blockchain aramalarını hassaslaştırmasına olanak tanır.

Ekibin Twitter hesabı, “Gelişmiş Filtre, çeşitli işlemleri tek bir görünümde analiz etmenizi sağlar” dedi. İşlem türüne, işlev adına, süreye, tutarlara, varlıklara ve [ve]’den adreslere göre filtreleyin. Etherscan, yedi günlük bir süre boyunca Multichain yönlendirici sürüm 6 ile bağlantılı transferleri ve dahili işlemleri keşfetmenin bir örneğini sağladı.

Gelişmiş Filtre özelliğinin kullanıcıları ayrıca filtre aramalarını ileride başvurmak üzere kaydedebilirler. 

Son birkaç yılda defillama.com, arkhamintelligence.com, nansen.ai ve dune.com gibi platformlar da dahil olmak üzere analitik firmaları ve araçları zincir içi içgörüler sunarak kripto topluluğu arasında popülerlik kazandı. Birkaç kullanıcı ve zincir üstü dedektif, yeni Gelişmiş Filtre aracının piyasaya sürülmesiyle Etherscan’i övdü .

Bir Ethereum savunucusu “Etherscan, gelişmiş filtreyle birkaç analitik şirketini bombaladı” diye yazdı . Etherscan, yeni sürümün bir beta sürüm olduğunu ve bazı sınırlamaların olduğunu daha da detaylandırdı. Sorunlar arasında “zayıf itibar tokenları, yoksayma listesi tokenları ve bunları gizleme seçeneği olmadan görüntülenen başarısız işlemler” ve “Kimden ve Kime adresleri yalnızca VEYA operatörü tarafından birleştirilir” yer alır.

Etherscan ekibi, yeni filtre aracının topluluğa fayda sağlayacağına inanıyor. Filtreyi tartışan bir blog gönderisinde Etherscan, “Arama sonuçlarını belirli kriterlere göre hassaslaştırarak, kullanıcılar araştırma, izleme veya araştırma ihtiyaçlarıyla en alakalı işlemlere, adreslere ve etkinliklere odaklanabilir” dedi. Blog gönderisi, sağlanan her filtreyi derinlemesine inceler ve nasıl çalıştıklarına dair birkaç örnek gösterir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.