a
coinnet
coinnet
coinnet

Bugün erken saatlerde iki büyük XRP işlemi tespit edildi. Takip hizmeti Whale Alert, iki büyük kripto ticaret platformuna 70 milyondan fazla XRP kripto parasının gönderildiğini ortaya çıkardı. Bu, son piyasa dökümünden sonra XRP fiyatında hafif bir toparlanmanın ortasında geldi.

İlk transferde, bilinmeyen bir cüzdan kripto borsası Bitstamp’a yaklaşık 33,78 milyon coin gönderdi. Bu işlem, XRP’nin mevcut fiyatına göre yaklaşık 14.67 milyon dolar değerindeydi. İkinci transferde, başka bir bilinmeyen cüzdan, ticaret platformu Bitso’ya yaklaşık 36.52 milyon XRP coin taşıdı.

Devasa XRP İşlemleri Dikkat Çekti

Yaklaşık 15,84 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyordu. Bu XRP transferlerinin toplu değerinin yaklaşık 30 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. Bu, kripto borsalarına gönderilen büyük miktarda kripto paradır. Bu işlemlerin amacı bir satış gibi görünüyor. Yatırımcılar genellikle varlıklarını azaltmak için cüzdanlarından ticaret platformlarına tokenler gönderir.

Bu durumda, bu kripto yatırımcıları 70 milyon XRP kripto paranın büyük bir satışını başlattı. Tipik olarak, bu tür gelişmeler bir madeni para üzerinde düşüş etkisi bırakır. XRP, bu yoğun satış baskısının ortasında da mücadele edebilir. Ancak uzun vadeli bir senaryo olmayacağı da doğru. XRP fiyatı gözler toparlanıyor Bugünkü sell-off’un ortasında, XRP fiyatı son kayıplarından kurtulmaya çalışıyor.

Ripple Fiyatı Son Durum

Haber esnasında, Ripple 0.4360 dolardan işlem görüyor. Fiyat son 24 saatte %0.93 artarken, son kayıpları atmak için hala daha fazla kazanç sağlamak zorunda. XRP tokenin fiyatı için olumlu bir işaret, RSI’sinin yükseliş bölgesine girmesidir. 

Şu anda 41 değerinde, XRP’nin yakında bir yükseliş trendine girebileceğinin sinyalini veriyor. 40-50 RSI aralığı şu anda destek görevi görüyor ve bu, XRP’nin herhangi bir düşüş baskısı ile karşı karşıya olmadığı anlamına geliyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.