CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

【Airdrop】 Cocos-BCX Sevgililer Günü Hediye Kutlaması ile sevginizi gösteriyor

Airdrop, 【Airdrop】 Cocos-BCX Sevgililer Günü Hediye Kutlaması ile sevginizi gösteriyor

14 Şubat Sevgililer Günü, romantik aşk anlamına gelen bir gün. Dünya çapındaki tüm sevgililerin bu anın tadını çıkarmasını umuyoruz. Cocos-BCX’iniz sevgili kullanıcılarım için böyle özel bir festivali kesinlikle kaçırmayacaktır. Şimdi Cocos-BCX resmi Telegram gruplarında ve resmi Twitter’da, her kullanıcıya sevgimizi sunan romantik airdroplarımız herkesin katılmasını bekliyor. Gelin ve bizimle birlikte kutlayın!

Cocos-BCX İngilizce Telegram Grup

Sevgililer Gününüze hazır mısınız? Cocos-BCX sevdiklerinizden birini asla kaçırmayacak. 14 Şubat’ta her kullanıcıyı bekleyen özel bir etkinlik olacak. Etkinliğe katılmak üzere kayıt formu almak için İngilizce Telegram grubunda [seni seviyorum] mesajı.

Kurallar:

1、İngilizce Telegram Grubuna katılın veya aşağıdaki QR kodu okutun;

2、Bu etkinlik posterini 214’ten fazla kullanıcısı olan, Cocos-BCX olmayan bir Telegram grubuna iletin, İngilizce grubundaki 【love you】 mesajı ve grup botu size ekran görüntünüzü yüklemeniz için bir sayfa sunacak;

Etkinlik dönemi: 13 – 17 Şubat, 12:00–13:00 TSİ)

Ödül dağıtımı: Ödüller etkinlikten yaklaşık 2 hafta sonra dağıtılacak.

Etkinlik Ödülleri:

Lucky Prize: Tüm kullanıcıların katılımından sonra şartları sağlayan 2 kullanıcının her birine 10 COCOS ödül tağıtılacak.

Forward Poster Prize: İlk 50 kullacının her biri 20 COCOS ödül alacak.

İngilizce Telegram Grubuna katılmak için aşağıdaki QR kodu okutun, airdropa katılmak için [love you] mesajı gönderin.

Airdrop, 【Airdrop】 Cocos-BCX Sevgililer Günü Hediye Kutlaması ile sevginizi gösteriyor

Cocos-BCX Twitter

Airdrop, 【Airdrop】 Cocos-BCX Sevgililer Günü Hediye Kutlaması ile sevginizi gösteriyor

13 Şubat 2021 saat 13:00’dan, 15 Şubat 2021 saat 15:00’a kadar.

Resmi pinli Cocos-BCX  tweetini Retweet et + Beğen, resmi twitter hesabı @Cocos-BCX’ı takip et, 2 arkadaşını etiketle, yukarıdaki kurallara göre alıntılayarak gönder. Şartları sağlayan 5 katılımcının her biri 10 COCOS ödül kazanacaktır.

Herhangi bir aşk sözünü kendi twitter hesabınızdan #CocosBCX ve @CocosBCX ile gönderin. Yukarıdaki şartları sağlayan 10 kişinin her birine 7 COCOS ödül verilecektir;

Kurallar:

1. Eğer bir sorunuz varsa lütfen, Çince i.in admine Coke(@coca_cola) veya İngilizce için Amanda(@cocos_amd)’ya Telegram grubundan sorabilirsiniz.

2. Etkinlik ödülleri yaklaşık iki hafta içerisinde dağıtılacak.

3. Cocos-BCX konuyla alakalı değişiklikler yapma hakkını saklı tutar..

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

Benzer Yazılar

Cocos-BCX En Son Airdrop Ödüllerinin Dağıtımını Tamamladı

Kasım ERTAŞ

PIVX Nedir, Kullanım Alanları Nelerdir?

mücahit duran

SINOVATE

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku