a

Analist Tarihsel Yükseliş Görünümüyle XRP Yükselişini Gösteriyor

coinnet
coinnet

XRP gibi bir tokenın kripto piyasasında yaptığı her hareket, potansiyel eğilimler ve önemli fiyat hareketleri açısından incelenir.

Önde gelen kripto analisti EGRAG CRYPTO (@egragcrypto) tarafından X üzerinde paylaşılan yeni bir analiz, toplulukta ilgi uyandırdı. Analist XRP için yaklaşan aylık kapanışa ve bunun kripto para biriminin yörüngesi üzerindeki potansiyel etkisine ışık tuttu.

Fibonacci geri çekilme seviyeleriyle özellikle de 0,6069 $’daki pivotal Fib 0,50 ile başlıyor. Analize göre Kasım ayı bu seviyenin altında sonuçlanırsa ve buna düşüş eğilimli bir mum oluşumu eşlik ederse XRP için “sarı Üçgen bölgesi” olarak adlandırdığı bölgeye kaygı verici bir sürüklenme sinyali verebilir. Bu hareket potansiyel aşağı yönlü ivmeye işaret edip düşüş görünümüne zemin hazırlar.

Diğer taraftan XRP ayı Fib 0,50’nin üzerinde, özellikle de 0,60 ila 0,61 $ aralığında kapatabilirse yükseliş hareketi yaşayabilir. XRP birkaç gün önce bu seviyenin üzerinde işlem görüyordu ve sahte bir BlackRock XRP ETF başvurusu onu daha yükseğe göndererek 0,7 $ işaretini geçti. Ancak haberin sahte olduğu ortaya çıkınca dijital varlık tüm kazançlarını geri verdi.

Analiste göre, ayı Fib 0,50 seviyesinin üzerinde kapatmak, yükseliş eğilimindeki ilk aylık mum kapanışını işaret edecektir. Analist bu durumu Aralık 2017 tepe patlaması ve Nisan 2021’de düşüş eğiliminde kapanan Bull Run mumu gibi tarihsel mum oluşumlarıyla karşılaştırıyor.

XRP: Gelecek İçin Temeller Oluşturmak

EGRAG CRYPTO, mevcut aylık kapanışın XRP ‘nin gelecekteki fiyat hareketlerinin temelini oluşturduğu fikrini aktarmak için bir kule inşa etme benzetmesini kullanıyor.

Temelleri halk tarafından görülmeyen bir kule inşa etmek gibi XRP aylık fiyatının yörüngesinin de belirli aralıkları tekrar ziyaret etmeyeceğini öne sürüyor. Güçlü ve dirençli bir piyasa konumu geliştirmek için gereken sabrı vurgulayarak uzun vadeli bir vizyonu ima ediyor.

Daha da ileri giderek, gelecekteki fiyatlar için sağlam bir temel oluşturacak çok önemli bir seviye olarak 27 $ hedefini veriyor. Bu eşiğin aşılması, XRP ‘nin yukarı yönlü yörüngesinin sürdürülebilirliğini derinden etkileyebilir.

Analist ayrıca Global Macro Investor’ın kurucusu Raoul Pal’ın (@RaoulGMI) “Bu kuşak ticaretini mahvetmemek en iyisi” sözlerini de aktardı.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.