a
coinnet

Ava Labs “Kodsuz” Web3 Launchpad AvaCloud’u Başlattı

coinnet
coinnet

Katman 1 blok zinciri Avalanche’ın arkasındaki şirket olan Ava Labs, işletmelerin kodsuz tamamen yönetilen blok zinciri ekosistemleri oluşturmasına yardımcı olan bir Web3 başlatma paneli olan AvaCloud’u piyasaya sürüyor.

AvaCloud ürününün otomatik bir blok zinciri oluşturucu yönetilen doğrulayıcılar, kapsamlı veri araçları ve zincir birlikte çalışabilirlik olmak üzere dört ana bileşeni vardır.

Otomatik blok zinciri oluşturucu şirketlere özel bir ağı yönetmelerine yardımcı olmak için 7/24 teknik destek ve özel bir altyapı ekibi sunan kodsuz bir blok zinciri portalına erişim sağlar.

 AvaCloud aracılığıyla çalıştırılan her blok zinciri özelleştirilebilir ve blok zinciri protokolünde yerleşik olan önceden derlenmiş akıllı sözleşmeler kullanır.

Yönetilen doğrulayıcılar otomatik kurulum ve güncellemeler sağlarken, kapsamlı veri araçları tüm Avalanche ağı ve Ethereum blok zinciri boyunca blok zinciri içgörüleri sağlar.

Ek olarak Ava Labs kısa bir süre önce tüm Avalanche alt ağları arasında yerel iletişime izin veren Avalanche Warp Messaging’i kullanıma sundu.

Bu yeni araçlarla kullanıcılar hızlı bir şekilde ücretsiz bir test ağı oluşturabilir, ana ağda başlatabilir ve zamanla genişledikçe işlevsellik eklemeye devam edebilir.

Ava Labs’ın Başkan Yardımcısı Nicholas Mussallem, AvaCloud’un şirketlerin Web3 ürünlerini blockchain odaklı çalışanlara ihtiyaç duymadan pazara daha hızlı ve daha düşük riskle sunmalarına olanak sağladığını söyledi.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.