a
coinnet
coinnet
coinnet

Binance, kripto para satın alma deneyimini daha da erişilebilir kılmak için Ledger ile resmi olarak ortaklık kurdu. En büyük kripto para borsalarından biri ve önde gelen donanım cüzdanı üreticisi, resmi olarak güçlerini birleştirdi.

Bugün açıklanan hareket, kripto para birimlerinin ticaretinin ve depolanmasının artan kolaylığına daha fazla vurgu yapıyor. Ledger ortaklığıyla Binance, iki tüketici tabanını entegre ederek Web3 ekosistemini genişletti.

Bugün açıklanan ortaklık, Binance’in erişimini Ledger’ın sağladığı erişilebilirlik dahilinde genişletmeyi amaçlıyor. Binance tarafından yayınlanan bir açıklamada, iki şirketin uyumluluğu, “Kriptoyu mümkün olduğunca çok kişiye ulaştırmak” hedefine vurgu yaptı.

Yeni açıklanan anlaşma, Binance kullanıcılarının doğrudan Ledger banka kartlarından kripto para satın almalarına izin veriyor. Kripto paralar daha sonra güvenli bir defter cihazı aracılığıyla doğrudan blok zinciri adreslerine gider. Daha da ilginç olanı, Ledger kullanıcıları artık Ledger Live uygulaması aracılığıyla bir Binance hesabı oluşturabilir.

Binance, Ledger Live masaüstü sürümünde ve tamamlayıcı uygulamada zaten mevcut. Kullanıcılar, 10 farklı dilde mevcut olmanın yanı sıra, Ledger Live içinde 80’den fazla farklı kripto para birimi satın alabilirler.

Bu Binance ve Ledger ortaklığı, kullanıcılara dijital varlıkları satın almak için fiat para birimini kullanma özgürlüğü ve kolaylığı sağlıyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.