CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Bitcoin Fiyatının 2020 Yılında Rekor Kırma Olasılığı Açıklandı

bitcoin kripto blokchain, Bitcoin Fiyatının 2020 Yılında Rekor Kırma Olasılığı Açıklandı

Bitcoin fiyatı yıl sonunda 20.000 doları aşabilir mi?

Bitcoin (BTC) oldukça iyi bir 2020 yılı başlangıcı yapsa da 12 Mart tarihindeki düşüş neredeyse her şeyi sıfırladı. Lider kripto para biriminin toparlanması ve eski seviyesine dönmesi yaklaşık 2 ay sürdü ancak hala 10.000 doların üstündeki direnç tam olarak kırılmış sayılmaz. Buna rağmen yılın sonunda BTC/USD işlem çiftinin 10.000 doların üstüne, 50.000 dolar seviyelerine kadar çıkacağını belirten çok fazla analist olduğu görülüyor. Bitcoin ’in 10.000 dolarda sıkışıp kalması ise bu analizlerin gerçekleşme ihtimalinin çok düşük olduğunun düşünülmesine yol açıyor. Bitcoin Yeniden 20.000 Doları Görebilir Mi?

Peki Bitcoin ’in 2020 yılında yeni bir rekor kırıp 20.000 doları geçmesinin ihtimali tam olarak ne? Kripto para analiz ve araştırma firması Skew tarafından yayınlanan verilere ve yapılan hesaba bakıldığında bu ihtimalin sadece %9 olduğu görülüyor. Skew aslında bu analizini opsiyon piyasasındaki açık emirleri göz önüne alarak yapıyor ve bunun kesin olduğu söylenemez. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. Yine de Skew gibi önemli bir analiz firmasının yeni rekor için bu kadar düşük ihtimal vermesi, boğa beklentisi içerisinde olan yatırımcıları düşünmeye sevk ediyor olmalı.

Yine de kripto para piyasalarında neredeyse her şeyin mümkün olduğu, BTC ’nin 1 sene içerisinde 1.000 dolardan 20.000 dolara çıktığı 2017 yılında kanıtlandı ve yine benzer bir yükseliş gelmesi mümkün olabilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Benzer Yazılar

Bitcoin Tarihindeki 3. Halving (Yarılanma) Gerçekleşti

Doğan Şahin

Bitcoin madencilik şirketi Ebang Nasdaq’ta Listeleniyor

Sezer

Haftalık Güncelleme – 37

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku