a

BNB Chain, Geliştiriciler İçin 1 Milyon Dolarlık Memecoin Dağıtıcak

coinnet
coinnet

Akıllı sözleşme blok zinciri BNB Chain, Meme İnovasyon Savaşına katılacak geliştiriciler için büyük bir ödülle memecoin çılgınlığına daldı.

Rekabet, memecoin çılgınlığının durma belirtisi göstermemesiyle geldi. Meme temalı kripto yatırımcıları, merkezi olmayan borsa (DEX) aktivitesini geçen ay tüm zamanların en yüksek seviyelerine fırlattı. DefiLlama verilerine göre, DEX’ler Mart ayında 267 milyar dolarlık bir işlem hacmi kaydetti. Kasım 2021’in 234 milyar dolarlık zirvesini geride kaldı.

BNB Zinciri Memecoin Çılgınlığını Kucaklıyor

2 Nisan tarihli bir duyuruda BNB Chain, Meme İnovasyon Kampanyasının yaratıcılığı güçlendirmek ve geliştiricileri memecoin’lerini yerel olarak blok zinciri ağında oluşturmaya teşvik etmek için 1 milyon dolara kadar ödül içereceğini söyledi.

Hem deneyimli hem de yeni gelen geliştiriciler katılmaya teşvik edilirken, başvuru sahiplerinin uygun olmak ve memecoin’lerini BNB Zincirinde dağıtmak için 1.000’den fazla geçerli yeni mem sahibine sahip olmak da dahil olmak üzere belirli nitelikleri karşılaması gerekir.

En az bir güvenlik denetimini tamamlamanın ve projelerini BscScan’da açık kaynak kullanmanın yanı sıra, geliştiricilerin kampanyaya hak kazanabilmeleri için en az yarım yıl boyunca %25’i aşan toplam kilitli bir likiditeye ve bir sosyal medya hesabına sahip olması gerekir.

Açıklamaya göre, yarışma başvuru süresi 9 Nisan sona erecek. 10 Nisan’dan 9 Mayıs’a kadar devam edecek. Kampanyanın sonuçları 10 Mayıs ve 15 Mayıs arasında açıklanacak. Ardından kazanan katılımcılar “etkinlik bittikten üç hafta sonra” cüzdan adreslerinde ödüller alacaklar.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.