CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

BNB Yüksek Seviyeleri Test Etmeye Hazır

bnb, BNB Yüksek Seviyeleri Test Etmeye Hazır

BNB değeri daha fazla düşüşün şiddetli bir biçimde reddedilmesi nedeniyle, yükseliş eğilimi göstermeye başlıyor.

Binance Coin şu anda Binance borsasında 40 $’dan işlem görüyor.

Genel piyasa karışık sinyaller gönderiyor. Ethereum şu anda değerini korumayı sürdürürken, Bitcoin sadece yüzde 2 değer kaybetti. Altcoinler arasında ise en iyi performansı LINK gösteriyor.

BNB 44.5 Dolar İçin Tekrar Hazır mı?

BNB / USD, dün daha fazla düşüşün reddedilmesinden sonra bugün 40.89 $ ‘ dan açıldı. O zamandan beri, Binance coin bir kez daha aşağı doğru hareket etti, çünkü daha fazla yükseliş için ivme kazandı.

Analistler, önceki Binance Coin fiyat tahminimizde belirtildiği gibi, BnB/USD’nin önümüzdeki günlerde daha fazla yükseliş göreceğine inanıyor.

Binance coin, Binance artık Rusya’da kara listeye alınmadığı için artan bir satın alma baskısı ile karşılaşabilir. Binance’ı kara listeye alma kararı ilk olarak Eylül 2020’de gerçekleşti. Ancak, şimdi karar iptal edildi. Rusya kriptoya çok ilgi duyan bir ülke olmaya devam ederken, Binance ve Binance Coin önümüzdeki haftalarda daha fazla ilgi görmeye devam edecektir.

Son 24 Saat İçerisinde Binance Coin

Binance Coin, Son 24 saat içinde volatilitede bir azalma olduğu için nispeten dar bir $39.59-$41.85 aralığında işlem gördü. BnB için işlem hacmi, nispeten sakin fiyat hareketini kısmen açıklayabilecek olan 18 milyon dolara doğru 504 yüzde azaldı.

Binance Coin, bir sonraki hamleye hazırlanırken bugün çoğunlukla konsolide oluyor. BNB, $ 36 – $ 37 destek alanını reddettikten sonra, piyasa hızla yükseldi ve $42’in hemen altında yerel bir yüksek ayar yaptı.

Önümüzdeki Hafta BNB İçin Neler Gösterecek?

Genel olarak, Binance Coin çok uçucu bir hafta geçirdi. 18 Ocak’ta 47 $’lık yeni bir rekor kırdıktan sonra, BNB küçük bir geri çekilme yaşadı. Geri çekilmenin ardından, BNB bir kez daha daha yüksek bir hamle yaptı. Bununla birlikte, çok net bir ret görüldü ve bu da 37 $’lık desteğe doğru yüzde 20’den fazla bir düşüşle sonuçlandı.

O zamandan beri, BNB 50 ve 100 periyot hareketli ortalamaları arasındaki alanı direnç olarak test etti. Şimdiye kadar, BNB’NİN daha yüksek hareket etmesini durdurdu; bununla birlikte, bu potansiyel bir kısa pozisyon için bir gösterge olarak alınmamalıdır.

BNB için şu anki en yakın destek hala $ 36 – $ 37 civarındadır. Destek bozulursa, Binance Coin, destek şu anda genel bir yükseliş eğilimini gösteren son teknik seviye olduğu için uzun bir düşüş momentumu görmelidir. $36 – $ 37 desteği kırılırsa, yeni bir orta vadeli düşük düşük ayarlanacak ve Binance Coin teknik bir düşüş trendinde olacaktır.

Alternatif olarak, en yakın büyük direnç alanı, daha önce fiyat hareketini tüm zamanların en yüksek seviyesindeki mevcut çift üst seviyeye benzer şekilde tersine çeviren $44.5 seviyesinde görülüyor. Direnç kırılırsa, Binance Coin fiyat tahmini bir kez daha çok yükselmeye başlayacak. Çünkü 47 $ ‘ lık bir sonraki BnB/USD direnci kısa bir süre sonra test edilmelidir.

Kaynak: Crypto Politan

Benzer Yazılar

Gemini Borsası’ndan Vergi Uygulaması

Yavuz Cem AKYOL

Ethereum Grafik: 670 Dolar Düşerken ETH Duvarları Parçalanıyor

Hilal DERİN

Balinalar Yüksek Miktarda Portföy Transferleri Yapmaya Devam Ediyor

Sezer

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku