a
coinnet

Cardano (ADA) Altın Haçı Ortaya Çıkıyor! İşte Önemi

coinnet
coinnet

Cardano (ADA) kripto topluluğu için umut verici bir işaret olan günlük grafiğindeki son altın haç oluşumuyla manşetlere çıkıyor. Altın çapraz günlük hareketli ortalama (MA) 50, hareketli ortalama (MA) 200’ün üzerine çıktığında meydana gelir ve uzun vadeli bir boğa piyasasına doğru potansiyel bir kayma sinyali verir.

Bu gelişme, hafta sonu kayda değer bir fiyat artışının ardından Cardano ‘nun performansını yakından izleyen tüccarların dikkatini çekti. Cardano bugünü olumlu bir şekilde kapatabilirse, ADA için art arda üçüncü kazanç günü olacak.

İlginç bir şekilde Cardano Ekim ayında kayda değer bir toparlanma yaşamış ve Haziran ayında bir ölüm çaprazının ortaya çıkmasının ardından uzun bir süre boyunca çok az hareket göstermişti. XRP Eylül ayında benzer bir ölüm kesişmesi yaşamış ve uzmanların yatırımcılara dikkatli olmalarını tavsiye etmesine yol açmıştı.

Bu ölüm kesişmesi formasyonunun ardından ADA yükseldi ve tekrar düşmeye başlamadan önce neredeyse 0,4 dolara ulaştı. Bu durum bazılarını mevcut boğa koşusunun sürdürülebilirliği konusunda şüpheye düşürdü. Birçok kişi Cardano ‘nun kısa bir düzeltme yaşamasını ancak nihayetinde yukarı doğru yolculuğuna devam etmesini bekliyor.

CoinMarketCap’ten alınan veriler Cardano ‘nun 24 saat içinde %4,21 artışla 0,3928 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. Kripto para birimi şu anda son 7 günde %6,73 ve geçtiğimiz ay %51,61 artışla mükemmel bir ay geçirdi.

Cardano (ADA)

Cardano 16 Kasım’da 0,4061 $’a ulaşarak aylık en yüksek seviyesine ulaştı ve şu anda 13,85 milyar $ piyasa değeriyle 8. sırada yer alıyor. ADA işlem hacmi de son 24 saatte %10,97 artışla 374,5 milyon $’a yükseldi.

Bu artış Cardano’yu (ADA) tamamen merkezi olmayan bir geleceğe yaklaştıran Voltaire yükseltme yol haritasına bağlanabilir. Voltaire dönemi, Cardano ‘nun ekosistem üzerindeki gücü topluluğa aktaracak olan yol haritasının son aşamasıdır.

Cardano ‘nun tamamen merkezi olmayan yönetişime geçişi, onu tam ademi merkeziyetçilik açısından kripto endüstrisinin ön saflarına yerleştiriyor ve bu yükseltme, kendi kendini idame ettiren bir blok zinciri ekosistemi yaratmayı amaçlıyor.

Voltaire yükseltmesi ve son altın haç oluşumu göz önüne alındığında, Cardano büyük bir dalgalanmanın eşiğinde olabilir. Bir analist kısa süre önce ADA için büyük bir artış öngördü. Bu tahmin, tekrar eden bir konsolidasyon aşamasına dayanıyor ve ortaya çıkan kırılma Cardano ‘yu %1,750 artışla 6,5 $’a çıkarabilir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.