a
coinnet

Cardano Trend Değişikliğini Hedefliyor, SHIB Yükseliş Trendini Koruyor!

coinnet
coinnet

Cardano (ADA), piyasada temel değişiklikler gösterdiği için bir tartışma konusu olmuştur. Son zamanlarda ADA tokenı olası bir trendin tersine döndüğüne dair işaretler gösterdi. Dolayısıyla bu da dikkatimizi çekti.

Bu değişime işaret eden en önemli teknik göstergelerden biri, alçalan bir üçgenin yukarı yönde kırılmasıdır. Bu formasyon genellikle bir yükseliş işareti olarak kabul edilir ve varlığın yeni bir yukarı yönlü ivme aşamasına girebileceğini gösterir. Bu atılımdan bu yana Cardano hızlanmakta ve ufukta bir yükseliş eğiliminin olabileceği fikrini daha da güçlendirmektedir.

Trendin uzun vadede tersine dönme olasılığı da spekülasyonlara konu olmaktadır. Cardano mevcut ivmesini sürdürmeye devam ettiği takdirde piyasa davranışında temel bir değişikliğe işaret edebilir ve düşüş ya da yatay trendden yükselişe geçebilir. Bunun yanı sıra teknik göstergeler umut verici olsa da kusursuz olmadıklarını ve diğer piyasa faktörlerinin Cardano ‘nun yörüngesini etkileyebileceğini belirtmek çok önemlidir.

Cardano Trend Değiştiriyor, Shiba Inu Yükseliş Trendini Koruyor

Shiba Inu (SHIB) kripto piyasasındaki dayanıklılığıyla manşetlerde yer alıyor. Meme coin umut verici bir yükseliş trendi gösteriyor. Varlık, yukarı yönlü yörüngesi için bir sıçrama tahtası görevi gören yerel trend çizgisi desteğine başarılı bir şekilde güveniyor.

Ancak, önümüzdeki yolculukta zorluklar da yok değil. Shiba Inu 21 üstel hareketli ortalama (EMA) direnç seviyesine yaklaşıyor. Bu durum varlık için çok önemli bir noktadır. Çünkü 21 EMA genellikle fiyatı potansiyel olarak düşürebilecek bir bariyer görevi görür. SHIB bu direnci kırmayı başarırsa, daha fazla kazanç elde etmenin yolunu açabilir. Cardano yanı sıra diğer taraftan, bunu başaramaması fiyat düzeltmesine neden olabilir.

Yükseliş trendi umut verici görünmekle birlikte, içi boş bir ralliye işaret eden likidite ve işlem hacmi eksikliğine dikkat etmek önemlidir. Önemli bir hacme sahip olmayan bir ralli genellikle daha az sürdürülebilir olarak kabul edilir ve piyasa manipülasyonuna ya da ani fiyat düşüşlerine daha açık olabilir. Dolayısıyla yatırımcılar dikkatli olmalı ve rallinin gücünü ölçmek için işlem hacimlerini takip etmelidir.

Bu zorluklara rağmen Shiba Inu performansı, özellikle de meme coinlerle sıklıkla ilişkilendirilen dalgalanma göz önüne alındığında övgüye değerdir. Kazançlarını koruma ve yukarı yönlü trend çizgisini takip etme kabiliyeti yatırımcılara bir umut ışığı veriyor. Ancak bu varlığa dengeli bir bakış açısıyla yaklaşmak çok önemli.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.