a
NFT

Dogecoin Balinası, Robinhood’a 100 Milyon Token Transferi Yaptı!

coinnet
coinnet

Dogecoin’in kripto para birimi aleminde popüler bir yeri var. Meme coin ticareti olan Dogecoin, token son zamanlarda önemli bir balina işlemine tanık oluyor. Bir Dogecoin balinası varlıklarını hareket ettirdi.

7 Şubat Çarşamba günü daha geniş kripto pazarında bir çılgınlık duygusu yankılandı. Balina hareketlerini izleyen platform “Whale Alert” tarafından öne çıkan bir hareket gözlemlendi. Bir Dogecoin balinası blok zinciri metriklerinde taşıma işlemi yaptı. 

Hareket halindeki şaşırtıcı bir şekilde 100 milyon DOGE’nin kripto piyasası yatırımcılarının küresel olarak ilgisini çektiğini gösteriyor. Yatırımcılar satış baskı olup olmayacağını merak ediyor.

Dogecoin Balinası, Varlıkları Hareket Ettirdi

Öte yandan, tokenin cüzdan benimsemesi son günlerde önemli ölçüde arttı. Kısa bir süre önce DOGE’nin fiyat hareketi için ek çıkarımlar doğurdu.

Whale Alert tarafından açıklanan verilere göre, 7,83 milyon dolar değerindeki 100 milyon DOGE, bilinmeyen bir cüzdandan, …wwKF’den, bugün 7 Şubat’ta ünlü bir Amerikan finansal hizmetler sağlayıcı şirketi olan Robinhood’a aktarıldı.

İlk Bakışta DOGE Fiyatı

Meme coin’in fiyatı haber esnasında yeşilde işlem gördü. Bir Dogecoin balinası hareketi devasa satışı nasıl etkiler henüz bilinmiyor. Ancak DOGE fiyatını potansiyel olarak etkileyebileceğinden, kısa bir süre önceki koşusu için spekülasyonları körükledi.

Meme coin’in fiyat sıçramasının ortasında ortaya çıkan bu önemli DOGE satışı, küresel olarak kripto piyasası fanatikleri arasında muazzam bir merak uyandırdı. Fiyat düşüşünün olağan piyasa duygularını arz artışıyla karşılaştırdı.

Dogecoin Balina İşlemi: Derinlemesine Rapor

Özellikle, token için açık faiz %2,25’lik bir düşüş kaydetti. Yazı itibarıyla 438,64 milyon dolara ulaştı. Bu, yukarıda belirtilen balina tarafından yapılan tasfiye ile uyumlu olarak piyasadan ayrılan yatırımcıları daha da sergiledi.

Bununla birlikte, ilgi çekici bir şekilde, Dogecoin fiyatı, balinanın büyük satışı ve açık faiz düşüşüyle aksine, marjinal bir sıçrama tasvir etti.

DOGE fiyatının bugün yan yana gelen hareketi, cüzdanın benimsenmesindeki son artışın bir sonucu olarak geliyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, Dogecoin balinası boşaltma tarihçesinin ardından, meme coin’nin fiyat tablosu yavaş yavaş aşağı doğru bir ivme kazanabilir.

Küresel olarak kripto piyasası meraklıları, yakında bir fiyat hareketi değişimi görmeyi umarak tokeni kapsamlı bir şekilde izliyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.