a

Ethereum Üç Günde Yüzde 25 Değer Kazandı!

Kripto para piyasası belirli bir zamandan beri zor anlar yaşıyor. Özellikle lider altcoindeki Ethereum, düşüşe ilk başlarda güçlü bir direniş gösterse de son zamanlarda dayanamamıştı. Fakat üç günlük fiyat artışına bakıldığında 2100 dolar tekrardan test edilerek toplamda %25 oranında artış yaşamayı başardı. Öncü kripto para birimi Bitcoin ise ciddi fiyat oynaklığını bir kenara bırakarak 35.000 dolar civarında sakin bir şekilde dolaşıyor.

ETH hafta başına 1700 doların biraz üzerinde girdi. Cumartesi günü yaşanan olumsuz fiyat hareketlerini pazar ve pazartesi günleri Bitcoin’i taklit ederek biraz olsun toparlamayı başardı. Sabah saatlerinde güzel bir yükselişle 2175 dolardan işlem görerek haftanın en yüksek fiyatına da erişmiş oldu.

Bitcoin Fiyatı 35.000 Doları Test Ediyor

Ethereum, piyasanın zorlu koşullarında güzel bir yükseliş sergilemeyi başarırken Bitcoin de 35.000 doların etrafında geziniyor. Cumartesi ve pazar günlerini 30.000 dolar bölgesinde geçiren Bitcoin, fiyatına 5.000 dolar daha eklemeyi başardı. Fakat, boğalar ve ayılar savaşında ayılar halen daha baskılarını sürdürüyor. Bitcoin fiyatı 35.000 dolara dokunduktan kısa bir süre sonra tekrardan 34.000 dolar test edildi. Ardından boğalar Bitcoin’i 35.500 dolara geri gönderdi.

Diğer Altcoinler de Yükseldi

Lider altcoin Ethereum ve öncü kripto para birimi Bitcoin’in yanında diğer altcoinlerden de bazı yükseliş sinyalleri alındı. Polkadot %6 oranında artış göstererek 16 dolara tekrardan ulaşmayı başardı. Bunun yanında bir dönemin hızlı yükseliş gösteren kripto para birimi Binance Coin %1.16 oranında ufak kazançlar getirdi.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.