CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Kripto Para Piyasası, Hafta Sonuna Yeşil Başladı!

Kripto Para Piyasası, Kripto Para Piyasası, Hafta Sonuna Yeşil Başladı!

Kripto para piyasası, bugün yeşil renklerin hakim olduğu şekilde seyrediyor. Lider altcoin Ethereum %8 oranında bir artış göstererek 1600 dolar seviyelerinde işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin kralı Bitcoin ise fiyatına 3000 dolar daha ekledi. Diğer altcoinlerde de yükselişler görülüyor.

Bitcoin için son birkaç gündür inişli çıkışlı fiyat hareketleri gözleniyor. Dünkü düşüş bugün devam etmedi. Yeşil ışık yakarak bir kez daha 50.000 dolar seviyesini test etti. Altcoinler de Bitcoin’in yükselişine tepkisiz kalmadı. Olumlu bir şekilde etkilenerek birçok altcoin yükseliş eğilimi gösterdi. Ethereum %8, Cardano %1,68, BNB %2,84 oranında yükseldi.

Bitcoin Tekrardan 50.000 Dolar’a Yaklaştı!

Kripto para piyasası içerisinde liderliği asla bırakmayan kripto para birimi, sabah saatlerinde 46.000 doların biraz üzerine kadar düşüş göstermişti. Bu haftanın başlarında da 43.000 doları denedi fakat BTC boğaları buna izin vermedi. Çarşamba gününe gelene kadar 52.200 dolarlık fiyat seviyesi test edildi. Fakat, 52.000 dolarlık seviyede fazla uzun kalamadan yönünü aşağıya çevirdi.

Henüz akşam olmamasına rağmen, gün içerisinde fiyatına 3000 dolara yakın ekledi. Coin Market Cap verilerine göre 49.396 seviyelerine kadar yükseldi. Yatırımcıların sevdiği 50.000 bandı, ufukta bir ışık yaktı. Boğaların kontrolü ele almasından sonra çok fazla dayanamadan geri çekildi. Ama, hafta sonu daha yeni başlarken güzel hareketler Bitcoin destekçilerinin hoşuna gitti.

Altcoinler de Yeşil!

Bitcoin’in son haftadaki fiyat dalgalanmaları altcoinlere de yansımıştı. Sevindirici haber ise BTC’nin yükselişinin de altcoinlere yansıması oldu. Polkadot %3, Ripple %3, Litecoin %6 ve Chainlink %4 civarında artışlar görüldü.

Ayrıcai Coin Market Cap sıralamasında da bir değişiklik yaşandı. Uniswap günlük %3,90 ve haftalık %20,62’lik yükselişlerle 8. sıraya yükseldi. Yazının yazıldığı sırada 28 doların üzerinde işlem görmektedir. Güzel bir yükseliş sergileyerek yatırımcılarını en mutlu edenler arasına girdi.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Benzer Yazılar

Belçika Hükümeti Açık Arttırma İle Bitcoin Satacak!

Doğan Şahin

YOL HARİTASI AÇIKLANDI CARDANO(ADA) %60 FIRLADI

Doğan Şahin

Visa USDC İle Stabilcoin Kullanımına Adım Atıyor

Buğra ÇAĞLAR

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku