a

Kripto Piyasası İçinde Tasfiyeler Arttı: İşte Son 4 Saatin Rakamları…

coinnet
coinnet

Kripto piyasası son 4 saat içinde 200 milyon dolar tutarında önemli tasfiyelere tanık oldu. Ayrıca son 24 saat içinde bu miktar 500 milyon doların üzerine çıktı.

Blockchain analiz platformu CoinGlass’tan Liquidation Heatmap’in verilerine göre, son bir saat içinde dijital varlık sektöründen 9 milyon dolardan fazla tasfiye edildi.

Ek olarak, işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, 213,85 milyon dolar ile son 24 saatte en büyük tasfiye miktarını gördü. Aynı zaman diliminde Ethereum’da (ETH) 92.88 milyon dolar tasfiye edildi.

CoinMarketCap’ten gelen verilere göre, önde gelen dijital varlıklar BTC ve ETH, son 24 saatte sırasıyla %5,65 ve %6,61’lik keskin bir düşüşe tanık oldu. Bitcoin ve Ethereum’un işlem hacimleri sırasıyla %105,50 ve %82 arttı.

Kripto Piyasası Tasfiye Ediliyor

Bitcoin, Mart ayında iki yıl sonra ilk kez 69.000 dolar elde ettiğinde, dijital varlık alanı sadece 24 saat içinde 1 milyar doların tasfiye edildiğini gördü. Endüstri etrafında konuşmaları ateşledi. Kripto piyasası tekrardan büyük bir tasfiyenin eşiğinden geçiyor.

CoinGlass ayrıca verilerinde, son 24 saat içinde 122.485 yatırımcının tasfiye edildiğini ve toplam tasfiyelerin 403.06 milyon dolar olduğunu doğruladı. En büyük tek tasfiye emri, 7,48 milyon dolar değerinde OKX-ETH-USD-SWAP’ta gerçekleşti. OKX aynı zamanda 117 milyon dolar tutarında ikinci en büyük tasfiyeye sahip borsaydı.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.