a
coinnet

Kripto Tahmini: Mayıs Bitmeden BTC Yeni Zirve Yapacak Mı?

coinnet
coinnet

Kripto tahmini: Pazar günü, Bitcoin fiyatı iki günlük bir yükselişten sonra %0,3’lük bir kayıp gösterdi. Daha geniş pazar da, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.800 dolardan sadece %6,7 geride duruyor.

ABD SEC’in kısa süre önce spot Ethereum ETF’lerini onayladığı için genel bir yükseliş görünümü oluştu. Bununla birlikte, ETF ihraççılarının ticarete başlamadan önce S-1 kayıt beyanlarının onaylanmasını beklemeleri gerektiğinden, bu gelişmenin tam potansiyeli henüz gerçekleşmedi. Piyasa analistlerine göre, bu onay süreci birkaç hafta hatta aylar sürebileceğini söyledi.

Kripto piyasası henüz Bitcoin, Uniswap ve Pepe Coin (PEPE) gibi yüksek bir ivme ralli varlıklarına girmediği için, yeni bir long pozisyon için uygun giriş fırsatları sunabilir.

Kripto Tahmini: Bitcoin (BTC)

Bitcoin, kripto para birimleri kavramını tanımlamadaki öncü rolüyle öne çıkıyor. Hükümetler tarafından süresiz olarak basılabilen geleneksel geleneksel para birimleriyle tezat oluşturan 21 milyon madeni paralık sınırlı arzıyla dijital kıtlık fikrini ortaya attı.

Bu hafta, spot ETH ETF etrafındaki karışık piyasa duyarlılığının ortasında kripto piyasası için önemli ölçüde değişkendi, ancak BTC fiyatı 66.000 doların üzerinde devam etmeyi başardı. Bu seviyenin etrafında yakın zamanda yapılan bir tersine dönüş, varlığı %4 oranında yükselterek şu anda 69095 dolardan işlem gördü.

Coinmarketcap’e göre, Bitcoin 1,362 Milyar Dolarlık bir piyasa değerine sahipken, 24 saatlik işlem hacmi %33 düşüşle 15,5 Milyar Dolara düştü.

Kripto tahmini; günlük grafikte, yükselen bir trend çizgisi BTC’deki mevcut toparlanma trendine öncülük ediyor. 73800 dolarlık zirveyi yeniden tartışmadan ve 76.000 doların üzerinde yeni bir zirveyi hedeflemeden önce madeni para fiyatının bu dinamik destekten sadece bir geri dönüşü gerekebilir.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI), kripto para alışverişi için kullanılan merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Ethereum blok zincirinde çalışır. Geleneksel bir borsanın merkezi sipariş defterine ihtiyaç duymadan akıllı sözleşmelerin kullanımı yoluyla kripto para birimi belirteçleri arasında otomatik işlemlere izin verir.

10,4 dolardan son kırılma devam ederse, alıcılar 13,3 dolardan potansiyel bir hedefi takip edebilir ve onu 17 dolar takip edebilir. Mevcut ivme ile 20 günlük EMA, toparlanma trendini genişletmek için UNI fiyat dinamik desteği sunabilir.

Pepe Coin (PEPE)

Pepe Coin (PEPE), başlangıçta popüler internet meme Pepe the Frog’u içeren eğlenceli bir meme coin olarak tasarlanan bir kripto para birimidir. Mevcut piyasa belirsizliğine meydan okuyan PEPE fiyatı, 0.00000881 dolardaki yükselen trend çizgisinden geri dönmesinin ardından bu hafta agresif bir toparlanma gösterdi. Bu yükseliş geri dönüşü, varlığı %75’i şu anda 0,0000155 $’dan işlem görene yükseltti. Bu da piyasa değerini 6,4 milyar dolara kadar çıktı.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.