a

MATIC Fiyat Analizi, Kripto 0,60 Dolar Seviyesine Çıkacak mı?

coinnet
coinnet

Satış baskısında yaşanan ani bir artışla beraber MATIC fiyatı direnç trend çizgisinden geriye dönüyor. Keskin düşüş 0,65 $’ın bile altına düşüyor ve 0,60 $’lık alt destek seviyesine yaklaşıyor.

Gün içi işlem hacminde yaşanan artış MATIC fiyatının 0,65 doların altına düşmesiyle birlikte dün geceki %5,97’lik düşüşü yoğun hale getirdi. Üstelik satış eğilimi bugün basın saatine göre %3,02 ‘lik düşüşle devam ediyor. Ayrıca 0,60 dolarlık destek bölgesine de meydan okumaya hazır durumda.

Teknik göstergeler de ise MACD ve RSI göstergeleri devam etmekte olan düşüş eğilimini destekler durumda. MACD ve sinyal çizgileri yükseliş eğilimi gösteremiyor ve düşüş hizasına tekrar dönüyor. Bunun yanı sıra RSI göstergesi aşırı satım sınırına hızlı şekilde dönüş gösteriyor.

MATIC 0,60 Doların Üstünde Kalacak mı?

Altcoinlerde keskin satış baskısıyla birlikte MATIC fiyatı tersine nokta bulmak için mücadele edecektir. Bunun yanı sıra 0.60 dolarlık destek bölgesindeki sağlam bir yükseliş hakimiyeti var olan satış baskısını emebilir. Dolayısıyla alıcılar giriş noktası olarak 0,60 dolara düşüşü bulabilir.

MATIC fiyatı yükselişin tersine dönmesi durumunda 50 günlük EMA’ya 0,70 $ işaretine yakın seviyeye ulaşabilir. Diğer taraftan bakıldığı zaman 0,60 doların altına düşmesi durumunda 0,50 dolarlık psikolojik sınır test edilecektir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.