CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Meltem Demirörs, Bitcoin’in Ekonomik Bozukluğa Karşı Panzehir Olduğunu Söyledi

Meltem Demirörs, Meltem Demirörs, Bitcoin’in Ekonomik Bozukluğa Karşı Panzehir Olduğunu Söyledi

Yatırım firması CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirörs, amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) ekonomik işlev bozukluğuna bir panzehir olduğunu söylüyor.

Yahoo Finance tarafından yapılan yeni bir röportajda Meltem Demirörs, kısmen pandeminin neden olduğu krizin neden olduğu harcama ve para basımındaki artışın ortasında benzersiz bir varlık olarak gördüğü BTC hakkındaki görüşlerini paylaşıyor.

Meltem Demirörs’e göre; “Bu ülkede, ekonomimizde ve pazarlarımızda son dokuz ay işlevsiz geçti. Ve Bitcoin, portföyünüzde satın alabileceğiniz işlev bozukluğunun bir panzehiridir. “

Demirörs, Bitcoin’in dünya ve yatırım seçenekleri değiştikçe daha cazip hale geldiğini söylüyor.

Demirörs; “Bitcoin, birinin uzun vadede satın alabileceği ve tutabileceği harika bir varlık, değil mi? ‘Hodl’ terimini kullanmayı seviyoruz, ancak burası insanların uzun vadeli değer yaratma ve uzun vadeli büyüme fırsatları hakkında düşünürken ayırmaları için gerçekten harika bir yer.”, diyerek konuşmasına devam ediyor.

Bitcoin bu ay tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken, Demirors, 2020’yi, amiral kripto paranın ilk kez dramatik bir fiyat artışı gördüğü 2017 ile şu andaki fiyat arrtışını farklı kılan şeyleri de aktarıyor. Yatırımcıların artık BTC hakkında diğer yatırım araçları hakkında konuştukları gibi konuştuğunu söylüyor.

“Bu döngü çok farklı çünkü anlatı Bitcoin’in kendisine çok odaklanıyor. Büyük yatırım bankalarını görüyoruz. Merkez bankası yöneticilerinin Bitcoin hakkında konuştuğunu görüyoruz .

Meltem Demirörs, Meltem Demirörs, Bitcoin’in Ekonomik Bozukluğa Karşı Panzehir Olduğunu Söyledi

“Bitcoin tarihsel olarak, piyasalara ve yatırımcıların sahip olduğu seçeneklere göre değişkenlik gösterdi. Ancak bu yıl, Bitcoin’in oynaklığı düşük seviyelere indi ve dünyanın geri kalanı, diğer varlık sınıfları, diğer piyasalar çok daha değişken hale geldi. Mesela Tesla, sadece bu yıl % 655 arttı. Bitcoin ise % 226 arttı.”

Meltem Demirörs, Bitcoin’in arkasında hiçbir şirketi olmadığı ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından bir menkul kıymet olmadığı belirlendiği için diğer kripto para birimlerinden farklı olduğunu da belirtiyor.

“Bitcoin temelde diğer tüm kripto para birimlerinden farklı.

Bitcoin başka hiçbir para birimine benzemiyor. Bitcoin’in yaratılma şekli, uzun dağıtım döngüsü, piyasada 12 yıldır olduğu gerçeği, mesela arayabileceğiniz bir Bitcoin CEO’su yok.

“Biliyorsunuz, Bitcoin aleyhine dava açmak istiyorsanız, bunu yapmaya başlayamazsınız çünkü Bitcoin’i kontrol eden tek bir varlık yoktur. Bu Bitcoin’i özel kılan şeylerden biri “

KAYNAK:dailyhodl

Benzer Yazılar

Analist: 1 Bitcoin Emekliliğiniz İçin Yeterli Olabilir

Doğan Şahin

Microsoft Kendi Kripto Parasını ve Sistemini Geliştiriyor

Doğan Şahin

Milli Dayanışmaya BtcTurk’ten Destek Geldi

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku