a
NFT
coinnet
coinnet

OKB fiyat analizi kripto para kendi rekor seviyesine meydan okuyacak kadar yükseldiği için bugün için güçlü bir yükseliş gösteriyor. OKB fiyatı boğaların üst üste 3 gün boyunca yükselmeye devam etmesiyle birlikte 53,9 $’a yükseldi ve yükseliş momentumu oldukça güçlü görünüyor. Kripto para birimi 17 Şubat 2023’te 58 $’a ulaştıktan sonra geri çekildi. Fakat boğalar 13 Nisan 2023’te tekrar ivme göstermeye başladı ve fiyat önceki rekor seviyesine yaklaştı.

OKB/USD 1 Günlük Fiyat Grafiği: Boğalar Yeni Zemin Arayışında

OKB fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, fiyat trend çizgisi yukarı doğru olduğu için boğaların çoğunlukla geçen hafta piyasayı kontrol ettiğini gösteriyor. OKB/USD rekor seviyeye yaklaşıyor. Kripto para son 24 saat içerisinde değerinin %16’sından fazlasını kazandı. Kripto para ayrıca son 7 gün içerisinde %31’lik bir değer artışı gösterdi. Bir günlük fiyat grafiğindeki hareketli ortalama göstergesi 44,4 dolardan işlem görüyor. İşlem hacmi de bugün %277 oranında muazzam bir artış gösterdi ki bu çok yüksek bir rakam.

OKB Fiyat Analizi: Son Gelişmeler ve Diğer Teknik Göstergeler

Dört saatlik OKB fiyat analizi, fiyat gün içinde önemli ölçüde iyileştiği için yükseliş belirtileri gösteriyor. Yükseliş momentumu son birkaç saat içerisinde yeniden yoğunlaşıyor ve fiyat yukarı doğru ilerliyor. Bugün 12 saatlik bir düzeltme de gözlemlendi. Fakat boğalar hala agresif görünüyor. Fiyat 53,9 $ seviyesinde ve bugün daha da yüksek bir seviyede kapanabilir.

Üst değeri 56,6 $ sınırına ulaştığı ve alt değeri 38 $ konumunda olduğu için 4 saatlik fiyat grafiğinde oynaklık da yüksek. Veriler OKB için yüksek oynaklık gösteriyor. Bollinger bantları ortalama 47,3 $ değerini koruyor. Piyasadaki son satın alma faaliyetinden dolayı fiyat tekrar yükselirken RSI puanı tekrar artıyor. RSI göstergesi, aşırı alım bölgesinde işlem gördüğü için 4 saatlik grafikte 77 değerini gösteriyor ve eğri yukarı doğru.

OKB Fiyat Analizi Sonucu

OKB fiyat analizi boğaların kayda değer bir performans gösterdiğini ve kripto paranın bugün yeni bir rekor seviyeye ulaşabileceği için bugün 53,9 $ ‘a doğru yükseldiğini gösteriyor. OKB/USD’nin günü yeni bir ATH ile ya da önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bir seviyede kapatması bekleniyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.