a

Polkadot fiyatı, kendisini 8 dolara üzerinde sabitledi. DOT bir sonraki fiyat tavanını geçmeye çalışırken, kripto para piyasası fiyat toparlanmasını uzatıyor gibi görünüyor. Ayrıca günlük grafiğinde bir yükseliş oluşturdu.

Polkadot’un son iki aydır durumu boğaların piyasada güçlü olduğunu gösteriyor. Kupa ve kulp model, görüyoruz. Kupa ve kulp modeli genellikle fiyatın yükselişe devam ettiğini gösterir. Geçen hafta, Polkadot fiyatı %24’ün üzerinde artış göstererek güçlü bir toparlanma kaydetti.

DOT, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi içinde en çok kazananlar arasında yer aldı. Son 24 saatte Polkadot fiyatı %6 yükseldi. TDOT’un 9 $ fiyat tavanını geçme şansı sergilediği grafikte yükseliş görüyoruz.

Polkadot fiyatı 9$ desteğinin altında kaldığı için önemli bir süre mücadele etti. Son zamanlardaki düşüşe rağmen alım gücü, boğaların fiyatı kontrol ettiğini gösterdi. DOT yukarıda belirtilen fiyat tavanını aşmayı başarırsa, yükseliş trendi ayıların fiyatı geri alma şansı olmayacaktır. Bugün küresel kripto para piyasa değeri 1,13 Trilyon dolardı ve son 24 saatte %1.1 artış kaydetti.

Polkadot Analizi

DOT şu an 8.38 dolardan işlem görüyor. Polkadot önemli bir süre için 9$ fiyat işaretinin üzerinde işlem yapmayı başarırsa, 10$`ın üstüne çıkabilir. Mevcut fiyat seviyesinden bir düşüş, altcoinin 7.40 dolarlık destek çizgisine dokunmasına neden olacaktır.

Polkadot fiyatı dört saatlik grafikte daha yüksek zirveler oluşturdu. Bu nedenle fiyat düzeltmesi ihtimali var. DOT işlem hacmi önceki işlem seansında önemli ölçüde düştü. Bu da alım gücünün azaldığının bir göstergesiydi. Ancak, teknik görünüm, satın alma baskısında bir artışa işaret ediyordu. Göreceli Güç Endeksi, alıcıların yükseliş sinyali veren güvenini yeniden kazanmasıyla çizginin üzerinde görüntülendi. Fiyatta bir istikrar olursa satın alma gücü artacaktır. Satın alma gücündeki artış, Polkadot fiyatının acil fiyat tavanını kırmasına yardımcı olabilir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.